2737
2739

دوستان ۵۰۰ میخوام با اوراق وام بگیریم.چقد باید پول اوراق بدیم.قسطش چقد میشه؟ 

اصلا ۵۰۰ تومن وام میدن؟؟چون وامش ۹۶۰ تومنه .واسه این میپرسم 

چقد طول میکشه پروسه ش؟

اشنامون ۷۰۰ گرفت ماهی ۱۵ میلیون باید بده 

ینی ۷۰۰ گرفته باید ۱۴۰۰ پس بده دوبرابرش

السَّلام علی اُمی،اَوّل الاوطان و آخر المنافی و سلام بر مادرم،اولین وطن ها و آخرین تبعید گاه ها❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام عزیزم ما دوماه پیش خریدیم  بستگی داره اوراق هر میلیونی چقدر باشه  اون موقع ۹۷تومن ب ...

مبارکا باشه گلم.به سلامتی ان شاءالله.تبریک میگم❤️🌹

چقد قسطشه؟

راحت وامو دادن؟یا اذیت کردن؟

چقد واسه اوراق پول داد عزیزم؟

دیگ اینشو نمیدونم ولی اصلا بدرد نمیخوره 

دقیقا نزوله ولی دولتی 

السَّلام علی اُمی،اَوّل الاوطان و آخر المنافی و سلام بر مادرم،اولین وطن ها و آخرین تبعید گاه ها❤️
2740
مبارکا باشه گلم.به سلامتی ان شاءالله.تبریک میگم❤️🌹 چقد قسطشه؟ راحت وامو دادن؟یا اذیت کردن؟

ن عزیزم اذیت نکردن ۴۰روزه نهایتش طول بکشه 

برای ما ضامن هم نخواستن

چون سند میره توی رهن بانک 

و ۱۳میلیون قسطشه

کامل متوجه منظورت نشدم. خب فقط در صورت گرفتن وام خانه دار میشیم

برا اون وام باید اوراق از بورس خرید. من برا ۱۲۰ تومن وام با ۴۰ تومن جعاله ۳۲ میلیون اوراق خریدم که کامل سوخت . با سود ۱۷ و نیم درصد هم هست .

برا اون وام باید اوراق از بورس خرید. من برا ۱۲۰ تومن وام با ۴۰ تومن جعاله ۳۲ میلیون اوراق خریدم که ک ...

عزیزم مجبوریم همچین سودی بدیم تا خونه دار بشیم وگرنه کی با این قیمت خونها میتونه خونه بخره

دیگ اینشو نمیدونم ولی اصلا بدرد نمیخوره  دقیقا نزوله ولی دولتی

درسته .اما از نظر اقتصادی وام به صرفه ایه.

بابای من اقتصاد خونده.میگه تو مملکتی که تورم زاست،اونی که وام میگیره در هر شرایطی سود میکنه.و اونی که وام میده در هر شرایطی ضرر میکنه.خب شما الان با این پول میتونی کم و کسر پولتو جبران کنی و صاحب خونه که یه سرمایه گذاری پرسود هستش ،بشی.هب باید توجه کنی که باز پرداخت این وام طولانیه و  این مقدار قسطی که پرداخت میکنی و الان خیلی زیاده،تا دو سه سال دیگه اصلا پولی نیست 

در کل خب آدم وام نگیره خیلی خوبه،اما به شرطی که آدم داشته باشه. 

همش میترسیم دوباره دلار یه تکونی بخوره و خونه گرون شه.واسه همین به هر شرایطی که شده میخوایم خونه بخریم

عزیزم مجبوریم همچین سودی بدیم تا خونه دار بشیم وگرنه کی با این قیمت خونها میتونه خونه بخره

ما هم این کارو کردیم . از نظر من این کمک نیس سود جویی از نیاز مردمه. اونم نیاز مبرمی مثل مسکن‌

2706