2737
2739
عنوان

گلاب به روتون اسهال و پریود ،،،

86 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من از چهارشنبه به شدت دچار اسهال شدم ..و دیفنوکسیلات خوردم ..پریودم یک هفته پیش تموم شده بود .ولی مجدد امروز پریود شدم ...به خون فوق العاده سیاه و عجیب...تاحالا براتون اتفاق افتادع؟ مطمئنم هیچ عفونتی ندارم .و هیچ وقت تایم پریودم بهم نریخته بود .نهایت یک روز عقب جلو شده .این که بعد از یک هفته مجدد پریود شدم برام خیلی عجیبه .....می‌تونه بخاطر اسهال یا قرص اسهال باشه؟

😐😖

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

من فکر میکنم بدنت سرد شده . احتمالا این مدت کته ماست زیاد خوردی .شکمت رو با یه روغن گرم مثلا سیاه دونه چرب کن و  کیسه اب گرم یا پارچه گرم شده بزار روش .

اگر خونریزیت زیاد بود برو دکتر .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر میکنم بدنت سرد شده . احتمالا این مدت کته ماست زیاد خوردی .شکمت رو با یه روغن گرم مثلا سیاه دو ...

اره همش کته ماست خوردم....نمیدونم والا .چشم اینکارو میکنم .مرسی 💚

2731