2733
2734
ممنونم بچه ها از دودلی در اومدم میترسیدم درش بیارم الان دستگاه رو خاموش میکنم حیلی ماه هستین خدا بچه هاتونو براتون نگه داره
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خودم خنکی میخورم من برم درش بیارم احساس میکنم داره زجر میکشه ممنونم
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
2731
سرچ هم بکنی در مورد زردی ناشی از شیر مادر همین راهکار نوشته ولی نمیدونم چه جوری میشه مطمئن شد چون مال دختر منو که هیچی نمیگفتن فقط دو سه روز یه بار میگفتن ازمایش که من جیگرم کباب میشد هردفعه چون خیلی خاطرات بد و سختی از اون دوران هرکی میبینم این مشکل داره همینو پیشنهاد میدم چون نهایتش اینه که این نیست و اینجوری بازم قطع نمیشه هرچی باشه بهتر از امتحان کردن راههای سخت دیگه است مثل دستگاه و هردفعه هی ازمایش خون
شیرخشک خوبه .من شیرخشک دادم قططره بیلی ناستر دادم ترنجبین هم دادم چون ترکیب این دوتا عالیه خودم هم خنکی خوردم و دست وپشت گوشای بچه را کاسنی زدم که عالی بود.در نهایت تو شهر ما اعتقاد دارن باشیر بچه را میشورن زردیش میره مت روز 15 انش شستم یهو سفید شد
اللهم صل علی محمد وآل محمد