2752
2734
عنوان

واقعیت شوهرا؟؟؟

1174 بازدید | 94 پست

هر جارو میبینم تاپیک زدن که شوهر خیانت کرده

نمیدونم خانومه بهترین بوده عاشق هم بودن ولی باز شوهره خیانت کرده

واقعن همه خیانت دیدن؟؟؟ 

من مجردم ولی انقد ادم رو میترسونن ک میگه ازدواج نکنم بهتره🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تو انسان باشی همه چی قشنگه🤍🌼

من تو نزدیکانمم ندیدم مردی که متعهد نباشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه بتونی خودت مستقل باشی ازدواج بزرگترین خریت ک میشه انجامش داد

وا برا چی خریت؟

وقتی مستقل باشی ازدواج کنی خیانت نکنه چه بهتر ، خیانت کرد راحت‌تر جدا میشی.مجبور نیستی برای یه سقف و یه لقمه نون بمونی

بلاخره جامعمون روز ب روز بدتر میشه  پیدا کردن ی ادم متعهد وصادق واقعا سخته  حالا نمیشه هم بگی تا اخر عمر ازدواج نمیکنم ی بخشیشم برمیگرده ب رفتارو درکتون نسبت ب همدیگه ینی ازدواج خیلی پیچیده س باید تو همه چی عالی باشی تا زندگیتم عالی باشه ک اونم سخته 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

من سه مورد خیانت فقط توی دوستای همسرم دیدم...حتی زنه رو هم دیدم.....حتی همسرمم تشویق میکنن ب پریدن با زنا....هرزه ها...نکته اشتراکشونم پولدار بودنشونه.....همسر من پول نداره😂

خوب شد؟؟؟؟
وا برا چی خریت؟ وقتی مستقل باشی ازدواج کنی خیانت نکنه چه بهتر ، خیانت کرد راحت‌تر جدا میشی.مجبور نی ...

من ک خریت کردم همین چند دقیقه پیش شوهرم میگه بود و نبودت برام فرقی نداره 

دردِ دل در دل بماند بهتر است...√
منم انقدهمه جاخیانت دیدم نمیتونم ب شوهرم اعتمادکنم وخستش کردم انقدگیردادم

ن عزیزم نکنین اینکارو وقتی چیزی ندیدین اینشکلی زندگیتون ب هم میریزه 

تو انسان باشی همه چی قشنگه🤍🌼
اگه بتونی خودت مستقل باشی ازدواج بزرگترین خریت ک میشه انجامش داد

جدی؟یعنی الان که مثلا من پرستارم، ماشین دارم برای خودم،خونه میتونم اجاره کنم ازدواج نکنم؟ چرا؟ نیاز جنسیمو چیکار کنم؟