2733
2734

شما وقتی میرین روضه و هیئت و...

برای متن روضه گریه میکنین؟

مثلا امشب وقتی روضه حضرت زهرا میخوندن فقط برای مصیبت حضرت زهرا اشک ریختین؟

یا برای مشکلات خودتون؟ برای دل شکسته ی خودتون؟

من انقدر دلم شکسته س و گناه کارم که هر بار میرم با هزار تا دلیل و خواسته میرم، هنوز خیلی حقایق رو درک نکردم و تو ذهنم پر از سواله ولی تو روضه فقط برای شکستگی دلم ، های های گریه میکنم...

امشب رفتم ولی از خودم خجالت میکشم همش میگم تو متوجه نیستی همش برای خودت گریه میکنی...

خواستم بدونم آدمی هست مثل من باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم باید برای حضرت زهرا گریه کنی در آخر هم ازشون بخواه حاجتت رو بدت 

اینجوری بهتر 

خدایا می‌دونم که به خاطر گناهانی که که کردم مستحق این شدم که با همچین مردی ازدواج کنم میدونم که گناهانم باعث شد این زندگی مصیب من بشه ولی میگن خدا ارحم الراحمین  هر موقع از خدا چیزی بخوایم دیر نیست 😥😥😥 منم فقط جر نجات خودمو فرزندم از شر این مرد چیز دیگه ای نمی‌خوام از امروز هر روز ذکر یونسیه رو میخونم حالا هر چندتایی مه شد تو خودت به بزرگیت ببخش و همون جوری که حضرت یونس رو از شکم نهنگ نجات دادی و مشکلش را برطرف کردی و غمش را زاعل کردی پس برای منم خواهی کرد شوهرم برام مرد نیست مرگ منه و مدام داره منو عذاب میده خدایا این عذاب رو از سرم بردار به خوبی برش دار نه با طلاب و جدایی چون اصلا دیگه برام جونی نمونده بخوام درد و سختی طلاق رو هم تحمل کنم فقط از خودت می‌خوام درد و رنج هامو برطرف کنی خدا جون 💔💔💔💔💔قلبم آتیش از دست زندگیم من دنبال دعا نویس و رمال نمیرم فقط به خودت توسل میکنم ازت می‌خوام هر موقع صلاح دونستی من رو هم از این غم ها نجات بده هر طور خودت میدونی 💔💔💔اون روزی که به آرزوم برسم روزی که بیام اینجا تو امضام بنویسم که به آنچه می‌خوام رسیدم و حتما ذکر یونسیه رو حتما برا بقیه آدما هر کسی که مشکل داره توصیه میکنم اما اول خودم باید به آرزوم برسم بعد 😔😔😔😔خدایا کمک کن بیام اینجا استیکر خنده بزارم کمک کن مشکلاتم حل بشه شوهر من که درست نمیشه حداقل وضعیت منو درست کن خدایا خودت کمکم کن 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔
2731

اگه توفیق داشته باشم برای ائمه گریه میکنم 

شما همینکه دلت میشکنه و توفیق داری تو مجالس شرکت کنی انشاءالله ثوابش براتون ثبت میشه .بیاد ائمه و مظلومیتشون که باشید اثرش برمیگرده به زندگیتون و خداوند بهتون پاداش میده و ائمه هم در حقتون دعای خیر میکنن .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
مهم اینه که تو روضه حضرت زهرا بودی همین کافیه

کاش کافی باشه...

ولی من وقتی بهم میچسبه که درک کنم و دلم برای این اتفاق آتیش بگیره نه که فقط برای حاجات دنیویم گریه کنم🥲

به نظرم باید برای حضرت زهرا گریه کنی در آخر هم ازشون بخواه حاجتت رو بدت  اینجوری بهتر

منم دلم میخواد ولی چون درک عمیقی ازشون ندارم هیچوقت عمیقا از صمیم قلب دلم نمیسوزه

اونجور که به دل خودم بشینه

کاش کافی باشه... ولی من وقتی بهم میچسبه که درک کنم و دلم برای این اتفاق آتیش بگیره نه که فقط برای ح ...

منظورم از کافی بودن اینه که خانوم حال همه رو خریداره چه اون کسی که به خاطر مصیبت حضرت اشک میریزه چه اون کسی که برای مشکلات خودش اشک میریزه،مهم و کافی اینه که داخل اینجور مجالس حضور داری و برات ارزشمندند

ولی اگر بخوایم از نظر معرفتی بگیم بهتره که مطالعه خودت رو بالا ببری تا روضه ها رو درک کنی،قطعا حال و روزت فرق میکنه

منظورم از کافی بودن اینه که خانوم حال همه رو خریداره چه اون کسی که به خاطر مصیبت حضرت اشک میریزه چه ...

ممنون از توضیحاتتون بله باید بیشتر مطالعه کنم

بسم الله الرحمان الرحیم.

خدا ارحم الراحمینه. مهربانترین مهربانانه. خدا توبه پذیر و غفوره.

خدا به بنده هاش نزدیکه و اجابتگر دعاهای ماست. خدا مهربان و دوستدار ماست.

خدا عاشق و مشتاق و منتظر ماست تا خالصانه به آغوش رحمتش برگردیم.

کارای خوبمون رو بیشتر و از گناهانمون صادقانه و خالصانه توبه و به سمت خدا برگردیم.

اونوقت خدا ما رو مشمول مغفرت و رحمت بینهایتش میفرماید.

فقط باید سعی کنیم دیگه اون گناه رو تکرار نکنیم و گذشته رو هم جبران کنیم. مثلا نمازها و روزه های قضا رو به جا بیاریم و اگه حق الناس هم بر گردنمون هست جبران کنیم.

این کتاب کاملا امیدبخش رو درباره رحمت و محبت و مغفرت و اجابت خدا بخونی.

جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7657611

تاپیکام همش درباره توبه پذیری و رحمت واسعه خداست.

این درگه ما درگه نومیدی نیست، صد بار اگر توبه شکستی بازآ.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8009438

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.