2737
2739
عنوان

تا حالا دوست پسر داشتید ؟؟؟؟

121 بازدید | 21 پست

خیلی خرجم کرد هردو دانشجوییم و بهش فشار میاد اینجور 

می‌خوام بهش بگم ی کارت مشترک بذاریم و دونفرمون اول هر ماه بزنیم ب کارت  

چجوری بهش بگم؟؟؟؟؟

کسی می‌دونه سرویس قلیون  چقدره دقیق ؟ 

🆎❤️🎀قــــ‌نـــ‌‌دکــــ‌م🎀❤️🆎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلع داشتم همیشه مخالف پول گرفتن از دوست پسرم ولی خب هر سری بیرون میریم اون خرج میکنه😂😂 نمیدونم‌چ چیزیه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2738
بلع داشتم همیشه مخالف پول گرفتن از دوست پسرم ولی خب هر سری بیرون میریم اون خرج میکنه😂😂 نمیدونم‌چ چ ...

خب منم لازم نمیدونم اون خرج کنه  واقعا زشته      اونجا بخوام حساب کنم نمیذاره

خب منم لازم نمیدونم اون خرج کنه  واقعا زشته      اونجا بخوام حساب کنم نمیذاره

منم ی بار خاستم حساب کنم بعد برگشت با طعنه گفت الان دست کزدی تو‌جیبت‌ک‌چی😂😂😂 منم دیگ دست نمیکنم ولی نمیزارمم زیاد خرج‌کنه

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
خب خرجتو خودت بده همینی که گفتی بهش بگو

نمی‌ذاره خرجمو بدم    خودش میده 

چجوری بهش بگم  که حس نکنه با حرفم غرورش خورد بشه و اینا ؟؟؟  

منم ی بار خاستم حساب کنم بعد برگشت با طعنه گفت الان دست کزدی تو‌جیبت‌ک‌چی😂😂😂 منم دیگ دست نمیکنم و ...

چکار می کنی ک خرج نکنه؟

2706