2733
2734
عنوان

بعد از کات دوباره بهم برگشتیم

537 بازدید | 33 پست

سلام راستش بعد کات دوباره بهم برگشتیم الان نمیدونم چطوررفتار کنم نمیخوام  فکرکنه کشته ومردشم خیلی عاشقشم نمیخوام از دستش بدم میخوام طوری رفتار کنم که هم جذبم بشه هم نتونه ولم کنه راستش چون اون موقع طوری رفتار میکردم که خیلی هولشم ازم زده شد الان چیکار کنم بنظرتون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تازه بهش پیام دادم زیاد تحویل نمی‌گرفت 

تو تحویل نگیر بذار اون پیام بده اول یا اون بزنگه

بیفتی دنبالش کارت تمومه درکل 

پسرا جنبه توجه ندارن

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

یه روانشناس حرف خیلی خوبی میزد می‌گفت 

وقتی عاشق یکی میشی انگار دارین باهم تو یه جاده قدم میزنید باید باهم شونه به شونه هم راه برید اگر یه قدم برداشت تو هم یه قدم بردار اگر اون یه قدم برداره تو ده قدم اون موقع اون سر جاده میمونه و تو میرسی وسط جاده و اینجوری از هم دور میشین

دقیقا همینجوری وقتی عاشق یکی میشی و باهاش رابطه عاطفی رو شروع می‌کنی باید همه چی برابر باشه یه قدم برات برداشت تو هم یه قدم بردار 

نه اینکه اون یه قدم برداره تو ده قدم 

وگرنه بی ارزش میشی 

(همه چی برابر )

اون پیشقدم شد یا تو  راز موفقیت به ما کات کرده های بدبخت هم بگو

والا ما حدودا 4ماه پیش کات کردیم واسه برگشتنش هرکاری کردم التماس کردم به پاس افتادم برنگشت خلاصه خودمو سگ کردم فایده نداشت تااینکه یه ماه پیش دوباره اس دادم وگفتم دلتنگتم ولی بازم تحویلم نگرفت ایندفعه زیاداصرار کردم با خودم گفتم دیگه بمیرم هم اسمشو نمیارم دی چکش نکردم استورهاش نگاه نکردم شمارشو حذف کردم راستی اینقدر مغرور که نگو یهویی بهم امروز پیام داد همو ببینیم 

مبارکتون باشه قشنگم❤

خودت باش نقش بازی نکن ک پسرا این موردو خیلی زود متوجه میشن 

نشون بده ک خودت مهم تر از هرکسه دیگه ای

بهش احترام بدار 

دوسش داشته باش ولی از خودت نگذز بخاطرش 

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
مبارکتون باشه قشنگم❤ خودت باش نقش بازی نکن ک پسرا این موردو خیلی زود متوجه میشن  نشون بده ک خ ...

متاسفانه میدونه بخاطر بودنش هرکاری میکنم وبه همین دلیل مغرورشده

2706