2733
2734
عنوان

عمل لیزیک .فمتولیزیک ،فمتواسمایل

1337 بازدید | 72 پست

بچه هاا اگه کسی انجام داده نظرش رو بگه ارزش داره برم زیر تیغ جراحی ؟؟کلا شماره چشام میشه ۳

تعداد رای : 7
نظرسنجی
فمتولیزیک
3
42%
فمتواسمایل
4
57%

من ۲۲ سالم شماره چشم دو و هفتادوپنج قرار عمل لیزیک کنم چون فمتو گرونه توانش نداریم 

من دختر قوی هستم🤞🤞💚💚 هیچوقت تسلیم نمیشم بالاخره به چیزی که میخوام میرسم🤗🤗  حساسم زود دلم میشکنه اما نشون میده من قلبم پاک ساده و بی ریام
من ۲۲ سالم شماره چشم دو و هفتادوپنج قرار عمل لیزیک کنم چون فمتو گرونه توانش نداریم 

سن منم همینه . میخای کجا عمل کنی عزیزم ؟یکی از دوستام رفته تهران پیش دکتر مژگان نوروزی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سن منم همینه . میخای کجا عمل کنی عزیزم ؟یکی از دوستام رفته تهران پیش دکتر مژگان نوروزی

من ارومیه دکتر نادر سیفی ، عمل لیزیک خوبه؟ تا چند وقت بعدش میشه درسات بخونی؟ البته همه اینارو از دکترم پرسیدم گفتم نظر شما هم بدونم

من دختر قوی هستم🤞🤞💚💚 هیچوقت تسلیم نمیشم بالاخره به چیزی که میخوام میرسم🤗🤗  حساسم زود دلم میشکنه اما نشون میده من قلبم پاک ساده و بی ریام
2731
من ارومیه دکتر نادر سیفی ، عمل لیزیک خوبه؟ تا چند وقت بعدش میشه درسات بخونی؟ البته همه اینارو از دکت ...

دوستم لیزیک کرده ازش هم راضیه گف ۳ ساعت بعد عمل دردش شروع شده و جاهایی که نور هست خودت اذیتی باید عینک افتابی بزنی تابستون عمل کرده الان دیدش اوکی شده

دوستم لیزیک کرده ازش هم راضیه گف ۳ ساعت بعد عمل دردش شروع شده و جاهایی که نور هست خودت اذیتی باید عی ...

درداش مگر چقدر؟ خیلیه؟ سوزش آبریزش میدونم هست ولی دردش نمیدونم چقدره راستی عملش چجوری؟ سرپایی؟

درداش مگر چقدر؟ خیلیه؟ سوزش آبریزش میدونم هست ولی دردش نمیدونم چقدره راستی عملش چجوری؟ سرپایی؟

من عمل نکردم ولی خیلی تحقیق کردم و فیلم دیدم عملش فک کنم همون ۱ دقیقه باشه دراز میکشی رو تخت به چشمات بی حسی میزنن که هیچی حس نکنی با یه وسیله ایی چشمت رو نگه میدارن و بهت میگن به نور سبز نگاه کن میگن که دردش در حد سوزش چشم باشه فک کنم

2740
من عمل نکردم ولی خیلی تحقیق کردم و فیلم دیدم عملش فک کنم همون ۱ دقیقه باشه دراز میکشی رو تخت به چشما ...

اهان متوجه شدم مرسی 

شما کی نوبت گرفتی عزیزم ؟

ما هنوز تصمیمون قطعی نبود گفت برین تصمیم گرفتین بیایین منم امروز یا فردا میرم برای نوبت عمل گرفتن فکر کنم چند ماهی طول بکشه

دکترم گفت فمتو بهتر از لیزیک ولی کیفیت و نتیجه نهایی بعد شش ماه درست یکیه فقط دوران نقاهت و خوب شدن فمتو خیلی کمتر در حد یروز بعد عمل بتونی همه کارات بکنی ولی لیزیک بمرور خوب میشه راستی میگن بعد چند سال حدودا شصت هفتاد سالت بشه بازم برمیگرده اون مشکل چشمت درسته؟

ما هنوز تصمیمون قطعی نبود گفت برین تصمیم گرفتین بیایین منم امروز یا فردا میرم برای نوبت عمل گرفتن فک ...

برای نوبت عمل چشم فک نکنم زیاد طول بکشه شاید یک هفته ( ولی اگه عمل کردی عزیزم بیا و نظر خودت رو بگو من قراره تابستون عمل کنم

دکترم گفت فمتو بهتر از لیزیک ولی کیفیت و نتیجه نهایی بعد شش ماه درست یکیه فقط دوران نقاهت و خوب شدن ...

اره منم تعریف فمتو رو خیلی شنیدم هزینه ش اونجا چقدر در میاد؟ تهران فک کنم ۱۵ میلیون )اره فک کنم سنت که میره بالا کم کم چشات ضعیف میشن

برای نوبت عمل چشم فک نکنم زیاد طول بکشه شاید یک هفته ( ولی اگه عمل کردی عزیزم بیا و نظر خودت رو بگو ...

بقیه که اونجا بودن دو ماه بهشون نوبت داد چشم حتما عمل کنم میام میگمت مرسی که جواب دادی

اره منم تعریف فمتو رو خیلی شنیدم هزینه ش اونجا چقدر در میاد؟ تهران فک کنم ۱۵ میلیون )اره فک کنم سنت ...

اینجا ۲۳ تومن جدا اونجا ۱۵ تومن؟ تهران؟

2706