2733
2734
عنوان

درد پای چپ و سمت چپ شکم در بارداری

268 بازدید | 14 پست

سلام . دوستان من وقتی پای چپمو میذارم زمین ، سمت چپ شکمم درد میگیره . دردشم مثه گرفتگی عضله مثه وقتی ک ورزش میکنی هست . هر از گاهی کشاله رونمم خیلی بدجور تیر میکشه . فقطم برای سمت چپم

کیا اینجوری بودن ؟

هفت ماهمه و خیلی نگرانم

به نظرتون برم دکتر الان ؟ یا صبر کنم تا ۴شنبه

اخه ۴شنبه وقت دکتر دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دردتون مثه مال من بود ؟

کشاله رون راستم بود ماه آخر هردو و بشدت زیاد ک ازجام نمیتونستم تکون بخورم شکم دردم ناحیه زیرشکم گاهگاهی دردداشت یاسرما میزد یا یهویی بلند میشدم عضلاتم گیر میکرد.همه اینا تاوقتی آبریزش وخونریری نداری اوکیه فقط ایمنکه گفتی پاتو میذاری زمین شکم دردمیگیری نمیدونم چیه 

کشاله رون راستم بود ماه آخر هردو و بشدت زیاد ک ازجام نمیتونستم تکون بخورم شکم دردم ناحیه زیرشکم گاهگ ...

مرسی عزیزم خیلی محبت کردی ک جواب دادی

پس یکم اروم شدم حالا ۴شنبه برم دکتر ببینم داستان چیه

مرسی عزیزم خیلی محبت کردی ک جواب دادی پس یکم اروم شدم حالا ۴شنبه برم دکتر ببینم داستان چیه

قربونت گلم موقع زایمان برام دعاکن ایشالا بسلامتی بگذرونی این دوران رو.اره نترس هم بذار۴شنبه برو اونم محض احتیاط وگرنه چیزی نیس