2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671723 بازدید | 2297 پست
سلام من الان اول هفته پنجم هستم ولی 2 روز پیش که رفتم سونو دکتر گفت خانوم باردار نیستی نه ساک هست نه جنین الانم نگرانم چون اصلا حالت تهوع ندارم .و فقط گاهی اوقات دل درد دارم نگرانم یعنی چی میشه؟
سلام منم 6 ماه پیش یه سقط داشتم یه توقف حاملگی تو هفته 12 که دکتر گفت به احتمال زیاد بخاطر عفونت بوده چون عفونت شدید داشتم حالا بهم اجازه بارداری داده ولی شوشو میگه نه خیلی کلافه ام خودمم از بارداری بعدی میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این استرسها همه الکییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی من هم همه ی اینها رو کشیدم الان فقط ساک دیده میشه و از این حرفها . بلد نیستن ببینن همه این بلاها رو سر من در اوردن ومن الان حامله ام و3 ماه دارم
سلام بچه ها
منم هفته ی گذشته سونو دادم و دکتر گفت 5 هفته و 3 روزه اما فقط یه ساک خالیه
و یه هماتوم پشت ساک دیده شد که 21 در 10 میلیمتره

قطب جنینی و فتال پل هم دیده نشد
یعنی حاملگیم پوچ بوده؟

کمکم کنید من خیلی نگرانم سه ماه پیش یه سقط داشتم چون قلبش تشکیل نشده بود و این ماه هم بدون برنامه ریزی با جلوگیری طبیعی باردار شدم.

گفته 2 هفته دیگه برم تکرارش کنم
کسی هست تجربه ی منو داشته باشه راهنمایی میخوام
2728
نگران نباش سارا جون
منم تو هفته 5 فقط ساک حاملگی دیده شد ولی 2 هفته بعد که سونو رو تکرار کردم هم جنین دیده شد و هم صدای قلب نی نی رو شنیدم
الان هم تو ماه هفتم هستم اصلا نگران نباش عزیزم
avina & nika hamei zendegie maman .
2706