2737
2739

سلام ماماناي عزيز پسر من ١٨ روزشه شير خودمو شيرخشك رو باهم ميخوره من چون زايمان زودرس داشتم و كلي دارو زدم شير خودم كم بود الان هم تقريبا كمه ولي تا يروز كيسه اب گرم ميزارم و ميدوشم با دست فرداش بهتر ميشه ميخوام شيردوش بگيرم زياد بشه كه شير خشك رو حذف كنم خود پسرمم شيرمو ميخوره در روز چندبار ولي حس ميكنم كمه و سيرش نميكنه چون زردي داشت ريسك نميخوام بكنم يوقت كم باشه شيرم دنبال يه شيردوش برقي قيمت مناسبم ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام گلم خوبی. اصلا بچه رو عادت نده با شیر دوش شیر بگیری بریزی شیشه ،ببین همین که کمی از سینه آت شیر بریزی دهن بچه سینه رو بگیره کافیه

درخواست قبول نمیکنم، من آرزوهامو زمانی بدست آوردم ک دیگه ذوقی براش نداشتم🌱
سلام گلم خوبی. اصلا بچه رو عادت نده با شیر دوش شیر بگیری بریزی شیشه ،ببین همین که کمی از سینه آت شیر ...

اخه ميترسم خشك شه حداقل تا شش ماه بهش بدم خيالم راحت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ميترسم خشك شه حداقل تا شش ماه بهش بدم خيالم راحت باشه

عزیزم همین ک بچه سینه ات رو بگیره کم کم شیرت زیاد میشه

2731

من خودم الان بچه 6ساله دارم این مشکلات رو همش داشتم و سپری کردم نگران نباش فقط تند تند بزار دهن بچه ات یکم ک شیر بچکونی دهنش زودی میگیره مک میزنه بعدش دیگه شیرت زیاد میشه