2733
2734
عنوان

ایده برای کادو بدین تشکر

192 بازدید | 39 پست

سلام 

تولد خانمم نزدیکه . یک ایده دارم که به تعداد سال تولدش کادو بدم . حالا سن رو دقیق لو نمیدم    کلی به تعداد حدود ۳۰ تا ، کادو قیمت مناسب و فان پیشنهاد بدین .‌همش باهم دوسه میلیون بیشتر نشه چون یک کادو طلا داره .  مثلا خودم نظرم  یک چیپس ، یک کلیپس ، روسری ، مانتو ، لاک ، ناخنگیر یا ست ناخنگیر ، نمیدونم همچین چیزا . بازم هرچی به ذهنتون میرسه

تچکر

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تابلو موزیکال

چن روز پیش واسه نامزدم سفارش دادم خیلی باحاله😍

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2731

خوشبحال خانومت

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
پک ارایشی مراقبتی. کلی قلم داخل یه پکه

هرکدوم رو جدا بزارم؟ اخه باردارع فعلا استفاده نمیکنه . تاریخ مصرف نداره؟

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه
2738
مطمئن باش نمیشینه بشماره کادوهای متفرقش مثلا ۳۰ تا باشه نظرتون درباره اینا چیه

خوبه . یک قلم میشه فک کرد

هرکدوم رو جدا بزارم؟ اخه باردارع فعلا استفاده نمیکنه . تاریخ مصرف نداره؟

چرا داره 

خودشون شکل کادو پک میکنن میفرستن مینونید شخصی سازیش کنید 

مثل این:

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتیست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...
تابلو موزیکال چن روز پیش واسه نامزدم سفارش دادم خیلی باحاله😍

چقدر قیمتشه؟

2706