2726
سلام به همه مامانای گل
من یه پسر 5 ماهه دارم که خیلی بد شیر میخوره........در طول روز کلا 3 یا در بهترین حالت 4 بار شیر میخوره اونم فقط در حالت خواب یعنی وقتی خوابش میاد میذارمش زیر سینم گریه و جیغ و داد راه می اندازه و صورتشو برمیگردونه و گریه میکنه.........بعد باید بخوابونمش وقتی خوب خوابش برد بذارم زیر سینم اونوقت دیگه خوب میخوره ...........

وزنشم توی 5 ماهگی 7 کیلو با لباس بوده در حالی که موقع تولد 3.5 بوده وزنش........

خیلی نگرانشم میترسم همینجور لاغر بمونه و بد غذا..........هر چی میخوام حرص نخورم نمیشه.....

البته وزنی که الان داره هنوز نرماله ولی اون چیزی که منو نگران میکنه اینه که این روند ادامه داشته باشه و خدای نکرده نمودار رشدش روز به روز بیاد پایین

تو رو خدا اگه کسی متخصص تغذیه خوب در تهران سراغ داره به من معرفی کنه............اسم و رسم دکتر زیاد واسم مهم نیست میخوام کسی رو معرفی کنید که کارشو میشناسین و راضی بودین ازش

واقعا ممنون میشم که جوابمو بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه متخصص خوب بهت معرفی می کنم . خودمون رفتیم پیشش جواب گرفتیم . برنامه هاش خیلی اصولی و منظمه . بچه خواهرمم مشکل تغذیه داشت بیچاره خواهرم خیلی غصه می خورد واسش. من دیگه به هر کی می رسیدم می پرسیدم در مورد دکتر تغذیه تا دکتر کورش صمد پور  پیدا کردیم . دکتر معروفیه ما ازش جواب گرفتیم
ادرس سایت و تلفنشو میزارم برات. 

http://drsamadpour.ir
44976877

2728