2726
عنوان

نظرتون درباره اختلاف قد زن و شوهر؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 61730 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظر منم مرد اگر خوب باشه خصوصیات ظاهریش اهمیتی نداره ... البته کی بدش میاد همسرش هم خوب باشه و هم زیبا و هم قد بلند و ......

من قدم 173 همسرم 187 ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2728
به نظر من هم قشنگتره که مرد بلند قدتر باشه.خودشون هم از این موضوع احساس بهتری دارند.من 165 همسرم 185وقتی اینطوری باشه هر وقت هم که بخوام کفش پاشنه بلند بپوشم معذب نیستم.اما یکی از دوستام با شوهرش هم قدن خیلی واسه کفش مشکل داره.حتی سعی میکنه زیاد دوشادوش همسرش راه نره.اما به قول دوستان اصل همون عشق و تفاهمه و مسائل ظاهری بعد از مدتی طبیعی میشه.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
به نظر من زیادم قشنگ نیست که زن خیلی از مرد کوتاهتر باشه. تناسب داشته باشن دیگه. مهم اینه که با هم تفاهم داشته باشن.

اما معمولاً مرد بلندتر از زن باشه بهتره. من مردهایی رو دیدم که از زنشون خیلی کوتاهترن. احساس حقارت میکنن.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
من 20 سانت از همسرم کوتاهترم. من 160 اون 180. اون خیلی دوست داره من کفش پاشته بلند بپوشم. دوست داشتم 5-6 سانتی قدم بلندتر بود. ولی کلا خیلی مهم نیست هر چند شوهر قد بلند از لحاظ ظاهری بهتره. باید ببینی چقدر برات مهمه
من 30 سانت از همسرم کوتاه ترم
چیزی که باعث میشه همه ما دوست داشته باشیم و بپسندیم که مرد از زن بلند تر باشه اینه که دوست داریم هم خودمون و هم دیگران بفهمن که چقدر دوست داریم تحت حمایت همسرانمون باشیم . به نظر من زن هرچقدر هم که استقلال خواه باشه در حمایت عاطفی دوست داره که مرد بر او حکومت کنه و در واقع نازکشش باشه.
اینه که ما بلندی مرد رو برتری بر زن میدونیم و با کمال میل اونو میپذیریم. (درست برعکس خصایص دیگه شون)
ما هم 4 سانت اختلاف داریم و اون از من بلند تره 4 سانت اما چون گردنش کوتاه من یکمی بلند تر بنظر می یام . منم اوایل خیلی خجالت می کشیدم و دائم کفش پاشنه تخت می پوشیدم که بلندتر نشم اما الان برام کلا عادی شده تازگیا کفش پاشنه 3سانتی هم می پوشم
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
2706