موضوع بحث

نظرتون درباره اختلاف قد زن و شوهر؟؟؟؟

32383 بازدید | 54 پست
ممنون می شم اگه بگید قد شما با قد همسرتون چقدر اختلاف داره؟
شما بلندترید یا همسرتون؟
به نظرتون بهتره چه جوری باشه؟
1394/05/23
|
16:08
به نظر من هم بهتره مرد بلند تر باشه ولی خیلی هم مهم نیست من و همسرم هم قدیم ولی چون اون یه کم تپله از من کوتاه تر به نظر میاد. از وقتی هم ازدواج کردیم من کفش پاشنه دار نپوشیدم!!! اما همسرم رو یه دنیا دوست دارم و عاشقشم
همسر من هم تقریبا 10 سانت از من بلندتره ولی خواهر شوهرم از شوهرش حدود 10 سانت بلندتره و خیلی هم همدیگه رو دوست دارن و شکرخدا خوشبختن این چیزا مهم نیست که...
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
بنظر منم مرد اگر خوب باشه خصوصیات ظاهریش اهمیتی نداره ... البته کی بدش میاد همسرش هم خوب باشه و هم زیبا و هم قد بلند و ......

من قدم 173 همسرم 187 ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
به نظر من هم قشنگتره که مرد بلند قدتر باشه.خودشون هم از این موضوع احساس بهتری دارند.من 165 همسرم 185وقتی اینطوری باشه هر وقت هم که بخوام کفش پاشنه بلند بپوشم معذب نیستم.اما یکی از دوستام با شوهرش هم قدن خیلی واسه کفش مشکل داره.حتی سعی میکنه زیاد دوشادوش همسرش راه نره.اما به قول دوستان اصل همون عشق و تفاهمه و مسائل ظاهری بعد از مدتی طبیعی میشه.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]