2737
2734
من روز سوم پریودم باید باشه ولی تاخیر داره امروز از ظهر لک بینی دارم ضمن اینکه درد در تخمدانهام دارم مخصوصاً راست اما خیلی شبیه درد پریودم نیست، کمردرد هم دارم میخوام بدونم این لانه گزینی هست؟ کسی تجربه درد داشته در لانه گزینی؟
بهتر است که از تو متنفر شوند به خاطر آن چه که هستی، تا آنکه دوستت داشته باشند به خاطر آن چه که نیستی.
من لانه گزینی داشتم ولی حدود دو هفته قبل پریودم بود. دردم نداشتم. دو روز روزی چند بار لک خیلی کم دیدم که با دستمال متوجه میشدم. یعنی اگه دستمال نمیکشیدم نمیفهمیدم
صلوات
دوره پریود از روزی اول شروع خونریزی حساب میشه درد نداره ولی یکم لکه بینی ممکنه بهش فکر نکن تا موعدت بشه چون مشخص نیست
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب الان وقت لانه گزینی نیست بی بی چک بزار
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
سلام منم دوره هام بین 33 تا 36 روزه ست امروز 31 پریودم بود چند روزه که در قسمت تخمدانام درد دارم سینه هامم حساس شدن امروز بیبی چک استفاده کردم منفی بود در ضمن کمر درد هم دارم و همش احساس خستگی میکنم اما اصلا متوجه لکه بینی نشدم تا الان
مژگان جون دوهفته قبل پریودت که میشه تخمک گذاریت عزیزم،،اون لکی که شما دیدین لک لانه گزینی نبوده بلکه بخاطر تخمک گذاریتون بوده چون بعضیا موقع تخمک گذاری لک‌ میبینن،،لانه گزینه شش تا دوازده روز بعد از لقاحه یعنی نزدیک پریودت
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
خاتون جون من دوره هام سی روزه اس از روز بیست و هفت لک های کمرنگ دیدم هر چند ساعت یک بار می اومد مث شما کمردرد و تخمدان درد داشتم تا 3 روز همینطور بود که امروز پری وحشتناک اومد دقیقا روز سی سیکل... عزیزم بی بی بزن تا خیالت راحت بشه من همش فکر میکردم لانه گزینیه چون سابقه نداشتم ولی پریود شدم یه کوه غصه منو گرفت همیشه درصد پریود شدن رو هم بده که نا امید نشی عزیزم ولی با این اوصاف از خدا میخوام باردار باشی ان شالله
  به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706