2752
2734

دوستان کدوم دکتر تو رشت خوبه که متخصص چشم اطفال هم باشهشبا چشماش پر ترشح میشه باز نمیشه باید بشورم ، ورم داره 😔

تو گوگل دکتر مژگان نیکدل رو خیلی تعریف کردن با عبدالرضا مدقالچی 

کدوم بهتره؟

عفونت چشم یه چیز عادی و پرتکراره برای چشم پزشکا، هر متخصص چشمی ببری درمانش سادس با یه نسخه خوبمیشه انشاالله فقط زودتر ببر بچه رو اذیت میشه طفلک

البته من اهل تهرانم😉

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر دکتری ببری اول پماد میده که بزنی به چشماش بعد قطره استریل

بیماریش اسمش انفولانزای چشمیه پسر منم سال قبل گرفته بود دوبار عفونت شدید کرد

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2731

سلام خواهر ان شاءالله بلاش دور باشه، فعلا عسل به چشماش بزن هر چشم در حد یک قطره،لبنیات و مرکباتم فعلا بهش نده بخوره شبا حتما سرش کلاه یا روسری بذار،اگه عسل نمیذاره بزنی باروغن سیاهدانه یا هر روغن گیاهی که داری بینی و گونه هاشو حداقل ۵دقیقه ماساژ بده،دود عنبر نسا با اسفند و کندرم خوبه البته مستقیم نره تو چشمش،کلا تو فضاش باشه

عفونت چشم یه چیز عادی و پرتکراره برای چشم پزشکا، هر متخصص چشمی ببری درمانش سادس با یه نسخه خوبمیشه ا ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم

پس خداروشکر خوب میشه نگران بودم

ببرمش پزشک عمومی ؟ شهر ما دکترا ۴ به بهد مطبن اکثرا صبح ها نیستن ولی کلینیک تامین اجتماعی صبح ها دکتر داره 

سلام خواهر ان شاءالله بلاش دور باشه، فعلا عسل به چشماش بزن هر چشم در حد یک قطره،لبنیات و مرکباتم فعل ...

سلام عزیزم

ممنونم

روغن بنفشه کنجدی دارم؟ فک نکنم بزاره عسل بزنم 

هر دکتری ببری اول پماد میده که بزنی به چشماش بعد قطره استریل بیماریش اسمش انفولانزای چشمیه پسر منم ...

آخی

خدا حفظش کنه براتون

ممنونم خواهری ، شما چشم پزشک‌بردی؟

ممنونم از راهنماییت عزیزم پس خداروشکر خوب میشه نگران بودم ببرمش پزشک عمومی ؟ شهر ما دکترا ۴ به ...

ببرش چشم پزشک یا متخصص اطفال یه پماد. قطره میده احتمالا سریع خوب میشه نترس.من دخترم از کوچیکی تا حدود یک سالو نیمی اینجوری بود مجراش بسته بود ناچار میل زدن باز شد

ممنونم از راهنماییت عزیزم پس خداروشکر خوب میشه نگران بودم ببرمش پزشک عمومی ؟ شهر ما دکترا ۴ به ...

خواهش میکنم آره نگران نباش عزیزم

نه متخصص چشم باشه اما اینکه حتما برای اطفال باشه یا بهترین دکتر باشه لازم نیست 

اگر دیدی متخصص چشم پیدا نکردی آره ببر عمومی یا اطفال، چندتا پماد و قطره  و نهایتا آنتی بیوتیکه که تو دوره عمومی یادگرفتن برای اینجور مواقع

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
آخی خدا حفظش کنه براتون ممنونم خواهری ، شما چشم پزشک‌بردی؟

هم چشم پزشک بردم هم دکتر اطفال هر دو یه دارو رو دادن

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
ببرش چشم پزشک یا متخصص اطفال یه پماد. قطره میده احتمالا سریع خوب میشه نترس.من دخترم از کوچیکی تا حدو ...

آخی چقده سخت

ممنون گلم 

چشم حتما میبرمش 

دکتر خودش متخصص عفونی اطفال کارش خیلی خوبه 

سلام عزیزم ممنونم روغن بنفشه کنجدی دارم؟ فک نکنم بزاره عسل بزنم 

اونم خوبه فقط بذار یه جا گرم شه یا بریز کف دستت بمال بهم تو دستت گرم شه براش ماساژ بده،منطقه سینوسا میشه بالا و وسط ابرو ها ولپ بسمت بینی،اگه عطسه کنه و بینی اش آبریزش بده عالیه ان شاءالله زودتر خوب بشه🥰