2752
2734
عنوان

نمیدونم چ کنم

106 بازدید | 13 پست

بچه ها من کلاس خیاطی میرم یکماهه دامن لی دوختم براخودم ولی دوختام تمیز نیس چرخمم خونگیه از این سفیدا خیلی میلرزه سورن میشکونه کلافم میگم بفروشم صنعتی بخرم؟

دوس دارم بعدش کار کنم سر دوزم ندارم گنگم اصلا هی پشیمون میشم میگم چرا رفنم کلاس

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست...من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من بودم چرخ خیاطیم رو عوض میکرم
به این چیزهام فکر نمیکردم
خیاطی هنر خوبیه
اول از همه میتونی مدل هایی که دوست داری و برای خودت بدوزی
بعدش حتی اگر هم بخوای میتونی باهاش درامد داشته باشی

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

سوزن مخصوص پارچه ت بخر

برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) دعاکنید🤍خدایا کمکم کن زخمایی که تو قلبمن التیام بیابین جزتو پناهی ندارم🤍شاید منم خوب شدم یه روزی..باوجود زخمام به خودم افتخار میکنم

راستش من درباره خیاطی و اینا چیزی نمیدونم . فقط یه چیزی میدونم که اگه واقعا کار مورد علاقه ت هست حتما ادامه بده و نذار چیزی دل زدت کنه و از الان بفکر آینده نباش. همه آدمهای موفق هم یهویی به موفقیت نرسیدن چندباری خراب کردن بعد افتادن توی مسیر درست. ان شالله موفق باشی💐

FaAriana
من بودم چرخ خیاطیم رو عوض میکرم به این چیزهام فکر نمیکردم خیاطی هنر خوبیه اول از همه میتونی مدل هایی ...

میگم نکنه جرخی ک میخرم خوب نباشه یا این چرخم خوبه و فلان خیلی علاقه دارم 

بنظرتون سردوز بخرم بحای فروش چرخم؟

میگم نکنه جرخی ک میخرم خوب نباشه یا این چرخم خوبه و فلان خیلی علاقه دارم  بنظرتون سردوز بخرم ب ...

میخوای چرخ خیاطیت رو یجا نشون بده ببینن مشکل از چیه

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
خب عزیزم اگه واقعا علاقه داری هزینه کن درسته شاید الان برات سنگین باشه ولی تو آینده برات جبران میشه ...

مرسی گلم علاقه ک دارم اما وقتی کارم تمیز نمیشه میخوره تو ذوقم

مرسی گلم علاقه ک دارم اما وقتی کارم تمیز نمیشه میخوره تو ذوقم

من بعد سه سال و خورده ای الان یکی از موفق ترین سرشناس ترین ارایشگرای تهرانم....

باید بجنگی باید تلاش کنی دست از تلاش کردن برنداری خسته نشی تا جایی که تو کارت بهترین بشی 

من بعد سه سال و خورده ای الان یکی از موفق ترین سرشناس ترین ارایشگرای تهرانم.... باید بجنگی باید تلا ...

خداروشکر ک به جایی ک لیاقتشو داری رسیدی آرزوی موفقیت میکنم برات

اره منم تلاش میکنم♥️♥️