2752
2734

الان داشتم موهاشو شونه میکردم یکدونه شپش دیدم 

نزدیک 7 8 تا هم تخم دراوردم ، 

به خاطر شپش من مقنعه واسش گرفته بودم نمیدونم باز چجوری گرفته

خیلی اعصابم خورده ، ازکجا شروع کنم چیکارکنم الان 

همه پتوهامو بشورم ؟؟ تو موهای خودم دیدم نبود ولی بازم باید شوهرم بیاد پشت سرم اینارو ببینه، چه محلولی بزنم تخم هاش بره؟

من شنیدم اونای که گرفتن سس مایونز زدن خوب شده

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی سخته شپش خیلی 

چارش فقط اینه شونه مخصوص بخری بشینی زیر آفتاب دونه دونه اونارو در بیاری 

از داروخانه شامپو مخصوص بخر 

هر سری هم ک حمام میکنه حوله رو بشور 

شونه کش گبر وسایل شخصی و کلا بشور و ضدعفونی کن رو بالشتی ملحفه پتو هایی ک استفاده میکنید بشور 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 

از داروخونه محلول بگیر اصلا هم نگران نباش 

با شونه ریزا تو حموم سونه کن همش میریزه

حدود یک هفته درگیری داره تمام

بزودی در این محل تیکر آبی نصب میگرد,💙💙علیرضا و امیر رضای مامان منتظر اومدنتون هستم😘

ببرش تو حموم بگو چشماشو محکم ببنده دهن هم همینطور سرشو بگیر پایین اروم سرکه بریز از همین لیتری هاسفید بهتره چند روز بزنی میمیرن داروخانه هم شامپو مخصوص داره ولی دختر من کلاس اول بود گرفت با همین کار کاملا برطرف شد

🌹و خدایی که به شدت کافیست🌹