2752
2734
عنوان

آمپول...

127 بازدید | 18 پست

دکتر برام آمپول عضلانی نوشته اونم دو تا با هم...بی حسی لیدوکایین هم نوشته ولی میگن درد زیادی داره درسته؟ کی تجربه شو داشته؟میخوام نرم تزریق کنم ولی از طرفی سرما خوردم گلو درد شدید دارم که با دارو برطرف نشده

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درد امپول جیزی نیست ؟ پوزخند امپول زن درد ناک تره

خخخخ...من که خیلی حساسم اونم تزریق عضلانی

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2731
مگه تا حالا آمپول عضلانی نزدن بهت؟ اولین بارته مگه؟!

بله اولین بارمه

فکر کنم برا موی زاید یا ترک هایی پوستی اون قسمت و میگه که امپول زن میبینه

ن بابا....من کلا با آمپول مخالفم آخرین بار پنی سیلین ۲۵ سال پیش تزریق کردم

ازدواج نکردی ‌؟ماشاله تنت سلامته که ۲۵ ساله تزریقی نداشتی

نه مجردم....کلا هر دکتری میرم میگم آمپول نده ولی الان جوری سرما خوردم که چند مدل قرص مصرف کردم خوب نشدم

2706