2733
2734
عنوان

آمپول...

126 بازدید | 6 پست

دکتر برام آمپول عضلانی نوشته اونم دو تا با هم...بی حسی لیدوکایین هم نوشته ولی میگن درد زیادی داره درسته؟ کی تجربه شو داشته؟میخوام نرم تزریق کنم ولی از طرفی سرما خوردم گلو درد شدید دارم که با دارو برطرف نشده

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
دارو بالاخره برطرفش می کنه من که بدترین گلودردامم با تاوانکس خوب شدن😂

مشکل من با امپوله....درد داره

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به خوب شدن بعدش فکر کنید، نه زیاد درد نداره

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2731
به خوب شدن بعدش فکر کنید، نه زیاد درد نداره

من بیشتر به دردش فکر میکنم تا خوب شدن بعدش

مشکل من با امپوله....درد داره

خب واسه همین میگم بگو دکتر قرص پیشرفته تر بده

منم از آمپول میترسم

واسه گلودردام تاوانکس میخوردم اگه دیگه خیلی وخیم بود

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
خب واسه همین میگم بگو دکتر قرص پیشرفته تر بده منم از آمپول میترسم واسه گلودردام تاوانکس میخوردم اگ ...

گفتم قرص بدید ولی گفت دوای دردت فقط آمپوله