2752
2734
عنوان

چرا من اینجوریم آخه؟؟؟!😣😣😣😣

242 بازدید | 24 پست

من کارمندم. چن وقت پیش اولین حقوقمو ریختن. ولی من نکردم به همکارام یه شیرینی بدم. خانواده و دوستانو شیرینی و شام دادما ولی نمیدونم چرا واسه همکارا نکردم. اونام چیزی نگفتن بهم. امروز رئیسم گفت حقوقتو ریختن گفتم آره. از همون موقع به شدت عذاب وجدان گرفتم که چرا شیرینی اولین حقوق بهشون ندادم😫😫😫 انگار تازه یادم افتاده باید میدادم😓😓😓 

بنظرتون راهی نیس یجوری گندی که زدمو درس کنم؟؟؟

مگه واسه اولین حقوق به همکار ها هم شیرینی باید داد ؟!

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نباید داد؟؟ حس میکنم باید میدادم بهشون. زشت بود هیچی ندادم😓😓

والا من فقط برای خانواده 

دیگه همکار فک نمیکنم واقعا 

به نظرم طوری رفتار نکن که باعث شه توقع داشته باشن ازت 

فک نمیکنم وظیفت باشه که بهشون شیرینی بدی ..

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
الان بعد ۲۰ رووووز؟؟؟ دیگه مزه نمیده😭

بابا عذر خواهی کن بگو شیرینی با تاخیره ... یا بزن ب بیخیالی دیگ نده

ارِنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد.... تو که بامنی همیشه... چه (تری) چه (لن ترانی)....💫❤️

💥می‌خواهی برای شب یلدا بدرخشی؟🤩

😍🍉😍🍉🙃🍉😍🍉😍🍉

🥰༄پکیج پاکسازی کامل پوست༄🥰 

🍉😍با تخفیفـــــ٪ ویــــژه شب یلدا در منزل شما😉🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد لک🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد جوش🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج ضد ریزش🍉

❌❌اشانتیـون ویژه پکیج محصولات آرایشی🍉

❌❌اشانتیون ویژه پکیج عروس و داماد🍉

🔥🔥پاکســــ💆‍♀️ـــــازی پـوسـت با تخفیفـــــ50٪ به مناسبت شب یلدا 🍉 برای شما بانوان عـزیز 🥰💥💥

💝**بعد از پاکســـ💆‍♀️ـــازی پوستی بسیار روشن و با لطافتی به همراه خواهید داشتـــــ😌💫🌺

مهلت: «از۱۶ /۹ تا ۱۰/۱»

برای هماهنگی وخرید به آیدی زیر در روبیکا👇 پیام بدین. @nafis_store1 

2706