2752
2734
عنوان

چکار کنم بچم دل به درس بده؟

276 بازدید | 47 پست

همش دنبال بازیگوشیه ۲خط دیکته مینویسه میگه خسته شدم چقدر بنویسم چقدر درس بخونم، اصلا دل به درس نمیده بخدا خسته شدم از دستش ، روخونیشم بدِ، کلا زود خسته میشه از درس؛ اگه ترفندی یا روشی دارین که علاقه مند بشه و جواب داده به منم بگین😫😫

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔

کمتر بهش بگو کمتر غر بزن

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بذار بره با معلمش روبرو بشه حساب کار دستش میاد شما نگو بزن به بی هیالی برای رو خوتیش هم براش کتاب قصه زیاد بخون بعد بده اونم برای تو بخونه پسر من روخوانیش اوله تو کلاس چون خیلی ازبچگی براش قصه میخوندم 

بذار بره با معلمش روبرو بشه حساب کار دستش میاد شما نگو بزن به بی هیالی برای رو خوتیش هم براش کتاب قص ...

خب منم خیلی قصه خوندم ولی الان خودش داره یاد میگیره تازه با خوندن من فرق داره ، یه روخونی میخواد بکنه ها صدبار تو اتاقش با برگه کله ملق میزنه اخرشم میگه خسته شدم

بچه ی منم امسال اینجوری شده بخاطر اخلاق بده معلمشه فرق میزاره کارای خوب بچمو نمیبینه

معلم اینام به تنبلا میگن محل نمیده

اره اوله پیش دبستانیم رفته

دیکته رو جذاب کن 

بگو بیا اینبار رو نمک بنویس و نمک رو بریز کف سینی دیکته بگو 

بار بعد بگو بیا رو دیوار بنویسیم و یه سفره یه بار مصرف بچسبون به دیوار و بگو با ماژیک بنویسه 

میبریش حموم بگو بیا کف حموم با کف بنویسیم. 

کف سرامیک بنویس 

کم کم که یاد بگیره خودش علاقمند میشه 

معلم اینام به تنبلا میگن محل نمیده

متوجه نشدم 

به تنبلا محل نمیده

دختر من شاگرد زرنگه فقط میگه بی دقته

گفتم روی نقاط ضعفش اینقدر تاکید نکن گوش نمیده

خوب بچه دیگه علاقشو از دست میده

درس بچه رو باباش باید پیگیر بشه، اگه بابا نداره دایی یا عموش یا پدر بزرگش، زن و مخصوصا مادر درست نیست مگه اینکه معلمش باشه. برا مادر اصلا خوب نیست همش توی جنگ اعصاب میفته بچه هم حرف نمیشنوه، آخرم درس نمیخونه و فقط زده میشه. تو شل کن بده باباش

اره اوله پیش دبستانیم رفته

ببین یکمیش طبیعیه . یکمیش به شرایط بستگی داره ‌. 

مثلا این که قبل از سن پیش دبستانی اهل نقاشی و کتاب و مداد بوده یا نه . هر چی بیشتر کار کرده باشه دستش قوی تره . اگر نبوده هنوزم دیر نیست توی نت بزن بازیای دست ورزی . مچ دستش رو تقویت میکنه نوشتن اسون تر میشه . خمیر بازی عالیه مرتب تشویقش کن انجام بده . 

برای درس و مشق یه قانون بذار مثلا ساعت ۵ عصر ساعت مشقه . به این قانون پایبند باشید اگر نیومد بنویسه شور نزن بگو جواب معلمتو خودت بده بعد یه پیام بده که معلم یکم باهاش برخورد کنه . .

با بازی سر حالش بیار مثلا با خمیر بازی کلمه بسازه توی یه سینی ارد با انگشت بنویسه با کاموا کلمه بنویسه خیلی بازیا میشه  

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706