2726
عنوان

دوستانی که به زودی میخواید iui کنید بیاید باهم باشیم و تبادل اطلاعات کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 83104 بازدید | 10228 پست

راستی بچه ها بنظرتون تا اینجا هستم یه سر برم دکتر؟یا بزارم ببینم این دکتر خودم که رفتم وبهم لتروزل داده چکار میکنه؟

میترسم برم خبر بد بهم بدن مسافرتم خراب شه نرم هم معلوم نیست دیگه کی بیام.

شما نظرتون چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی از معاینه بازتر میکنن؟؟؟؟!!!!😰😢 منکه واسه سونو واژینال و مخصوصا معاینه میمیرم و زنده میشم حا ...

دقیقا منم همینطور، آخرین بار که رفتم دکتر گفت باید معاینه بشی نذاشتم، گفتم یه معاینه میکنید من تا دو روز گشاد گشاد راه میرم از درد 😂😂😂😂

راستی رهایی هی یادم میره ازت بپرسم تو هم خوزستانی هستی؟ ربطش با پستهای بالا چی بود رو خودمم نمیدونم ...

😂😂نه عزیزم من خانوادم کرمانشاه زندگی میکنن ولی کورد نیستیم اصالتا همدانی هستیم و خودمم تهران زندگی میکنم۴ساله

چقد پیچیده شد😅😅

یاد خدا آرام بخش دلهاست
2728
دقیقا منم همینطور، آخرین بار که رفتم دکتر گفت باید معاینه بشی نذاشتم، گفتم یه معاینه میکنید من تا دو ...

پاشید باباااا انقد ناز نازی هستید آخه معاینه چه دردی داره سونو واژینالم چیزی نیست انقد لوس نباشید😜😀😀

یاد خدا آرام بخش دلهاست
راستی بچه ها بنظرتون تا اینجا هستم یه سر برم دکتر؟یا بزارم ببینم این دکتر خودم که رفتم وبهم لتروزل د ...

نه نمیخواد بری ول کن اومدی مسافرت سعی کن بهش فکرنکنی بهت خوش بگذره😘

یاد خدا آرام بخش دلهاست
دقیقا منم همینطور، آخرین بار که رفتم دکتر گفت باید معاینه بشی نذاشتم، گفتم یه معاینه میکنید من تا دو ...

وای مثل من اینقدر جیغ میزنم و خودمو میکشم بالا که میترسم از اونطرف اون تخت مسخره بیافتم پایین😂😂😂 

وااای رهایی خدایش خیلی درد داره تو چجوری میگی نداره!!!🤔

بابا شماها چه لوسین من اصصصلا سونو واژینال و معاینه مشکلی ندارم نکنه واژینیسم دارین

نه مامان رها من واژینیسم ندارم، همون یه بار که میگم معاینه شدم بخاطر همین بود که دکتر میخاست همینو بدونه، موقع رابطه اذیت نمیشم اصلا، اما نمیدونم چرا سونو واژینال اینقدر غیر قابل تحمله برام، یه چیز دیگه هم هست به محض وارد کرذن دستگاه سونو ماهیچه های شکم و پاهام رو سفت میکنم همین باعث میشه درد بکشم، هر کاری میکنم نمیتونم بدنم رو شل کنم، لامصب عین چوبه 😂😂😂😂

سلام چطورید خوبید چه خبراااا منم چهارشنبه میرم شهرستان عروسی دیگه نیستم تا دوهفته 😆😆

سلام رهایی، بسلامتی ان شالله، خوش بگذره عزیزم، من امروز رفتم رویان، واااای سوراخ سوراخ شدم از بس آزمایش خون ازم گرفتن😢 تست پاپ اسمیر برام نوشت، عکس رنگی نوشت که باید 1شنبه آینده انجام بدم، آزمایش تیروئید، قند، چربی، HIV و هپاتیت و کلا یه چکاپ کامل هم نوشتن که فردا باید ناشتا انجام بدم، یه سونو هم که نُهم سیکل باید انجام بدم، خلاصه از پا افتادم تازه رسیدم خونه، شوهرم هم ویزیت شد، یه دکتر صبح دیدش، عصر هم باید بره تا براش آزمایش ها رو بنویسه

2706