2733
2734
عنوان

دوستانی که به زودی میخواید iui کنید بیاید باهم باشیم و تبادل اطلاعات کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 83115 بازدید | 10228 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هر دوتامون مشکل داریم

توکل برخدا ایشالا به امشب که شب اول ماه رمضان هست دامنت سبز بشه به زووودی زود دلت شاد بشه عزیزم

بیا اینجا بهمون سر بزن از خودت خبر بده😍

یاد خدا آرام بخش دلهاست
دوستان آی یو آی چیه ؟اسمشو اینجا زیاد شنیدم نفهمیدم چیه؟

زوج هایی که مشکل ناباروری دارن اسپرم همسرشون را طی یک مراحلی سالمتر ها وبهتر را جدا میکنند وبایک سرنگ مخصوص وارد رحم خانم میکنند .البته قبلش به خانم یک سری دارو برای فعال شدن تخمک میدن وتو یک روز مشخصی که تخمکها فعال هستند انجام میدن

2728
توکل برخدا ایشالا به امشب که شب اول ماه رمضان هست دامنت سبز بشه به زووودی زود دلت شاد بشه عزیزمبیا اینجا بهمون سر بزن از خودت خبر بده😍

قربونت .واقعا دیگه خسته شدم خدا خودش کمک کنه .برام دعا کنید

دوستان آی یو آی چیه ؟اسمشو اینجا زیاد شنیدم نفهمیدم چیه؟

عزییییزم

آی یو آی یکی از روشهای کمک باروی هست اکثرا برای کسانی که حرکت اسپرم کند هست 

در روز تخمک گذاری میان اسپرم های سالم رو با یه سرنگ مخصوص وارد رحم میکنن که اسپرم مسافت کمتری رو برای رسیدن به تخمک طی کنه و احتمال بارداری رو بالا میبره😆

یاد خدا آرام بخش دلهاست
عزییییزمآی یو آی یکی از روشهای کمک باروی هست اکثرا برای کسانی که حرکت اسپرم کند هست در روز تخمک گذاری میان اسپرم های سالم رو با یه سرنگ مخصوص وارد رحم میکنن که اسپرم مسافت کمتری رو برای رسیدن به تخمک طی کنه و احتمال بارداری رو بالا میبره😆

رهایی مگه توی روش iui این مسافت رو چقدر کوتاه میکنن😕؟؟؟ یعنی طول او سرنگ چقدره؟؟ درد هم داره؟؟  موفقیتش بیشتر به چه چیزی بستگی داره؟؟؟

2738
دوستان طاعاتتون قبول درگاه حق. توروخدا تو این شبا و روزای عزیز سر سفره های افطارتون منو از یاد نبرید.

محتاج دعاییم،ان شالله تو این ماه پر برکت خدا به انتظار همه پایان بده، مامان رها چی شد؟ پریود که نشدی؟ ان شالله نمیشی، امروز هم نشدی فردا حتما برو آزمایش بده

نه شیرین جون نشدم. علایمشم ندارم اگه حامله نباشم یعنی چه مرگم شده

ان شالله حامله ای، کاش تا به اطمینان کامل نمیرسیدی روزه نمیگرفتی، خب شاید باردار باشی، بنظرم یه آزمایش میدادی، من فکر کردم امروز جمعه س، اول مطمئن میشدی که باردار نیستی بعد روزه میگرفتی

دلم نیومد شیرین جون نگیرم. بیبی چکا منفی بود فردا باید برم آز بدم ببینم خدا چی میخواد احتمالا میدم ولی میدونم منفی میشه مرسی اه

خدا بزرگه، ان شالله مثبت میشه، یه سوال، من ماه قبل بعد از اقدام روزی 2لیوان نشاسته خوردم، مربای به، و آناناس خوردم، این ماه هم بخام اقدام کنم با ماه رمضان چکار کنم 😯😯 چون میخام بازم آناناس و نشاسته رو توی برنامه م بذارم😕

2706