2752
2734
عنوان

کمک میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

733 بازدید | 7 پست
سلام مامانای با تجربه من ماه چهارم وارد شدم و دوروز پیش سونوگرافی NT انجام دادم شکر خدا جنین کامل و سالم و سر حال بود
فقط موردی هست در مورد جفت که من رو نگران کرده
نوشته جفت قدامی لترال با گرید صفر که تا مجاورت سرویکس کشیده شده است

مشکل اینه که میگم نکنه جون جفت پایینه همه جیز خراب شه و نینیمو ازدست بدم. البته دهانه رحم کلا بسته و طول سرویکسم ٣٧ میلیمتر هست

فردا نوبت دکترمه ازش میپرسم. شماها جفتتون پایین بوده؟؟؟؟ خودبخود بالاتر میره. تجربه شو داشتین؟ میشه توروخدا منو از نکرانی در بیارین کمکم کنین

ممنون میشم منتظرم
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
سلام طنین جونننن جفتت به صورت قدامی قرار گرفته یعنی جلوی شکمتههه دو هیچ اشکالی هم ندره کاملا طبیعیهه جفت یا قدامی یا خلفی مال منم جفت از اول تا الان قدامی هیچ مشکلی هم نیست.
خدایا ااااا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
جدی میگین دوستان؟؟؟؟ خیالم راحت باشه ؟؟ دلم شور میزنه

اخه نوشته که تا مجاورت سرویکس کشیده شده یعنی ممکنه دهانه رحم رو بگیره نه؟؟؟ از اون میترسم ای خداااا
میشه بگین جفتتون جه ماهی یا جه هفته ای رفت بالا؟؟

امروز دکتر بودم کفت با بالا رفتنةماهةبارداریت جفت خودشو میکشه بالا خطرناک نیست. اما نکرانم

شماها کی فهمیدین مشکلی نیست دیگه