2703
2553
عنوان

با تجربه ها بیان...علت چشمک زدن غیر ارادی در نوزاد 4 ماهه چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21541 بازدید | 42 پست
مشکل بچه من اینه که تا بغلش میکنیم حالتی شبیه تشنج بهش دست میده ولی دکتر گفته تشنج نیست
قرص کلونازپام داده
مجبورم بغلش نکنم...میترسم گردن نگیره
اول دکترا تشخیص دادن تشنجه وقرص فنوباربیتال دادن
پسر منم دقیقا همین حالت بچه یاسمن گل رو داره. متاسفانه من که دسترسی به ایشون ندارم. اگه کسی سر زد و خواست با هم در ارتباط باشیم این ایمیل منه. در آینده که پسرم بزرگ بشه شاید بهتر به درد دوستان بخورم. holylandtova@yahoo.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دکتر مقدادی توضیح داده بود این حالت برای آلرژی به پروتئین گاوی (کازئین) هستش. اگه کسی اطلاعاتی داره بیاد بیشتر بگه. مادری که بچه ش اینجوریه و شیر می ده باید مصرف لبنیات و محصولات گاوی و پروتئین رو قطع کنه.

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی
2714
چند وقتشه؟ الان خوب شده؟؟ ممنون از راهنماییت عزیزم

الان ۸ ماهشه. بعله عزیزم. دیگه از وقتی غذا می خوره حساسیتش رفع شده و حالت چشمک هم ۴، ۵ بود برطرف شد. البته فقط دکترمقدادی اینو گفته بود و من هیچ جای دیگه ندیدم درباره ش.

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی
دکتر مقدادی توضیح داده بود این حالت برای آلرژی به پروتئین گاوی (کازئین) هستش. اگه کسی اطلاعاتی داره ...

سلام کوچولوی شما چه مدت چشمک میزد؟چیکار کردید خوب شد؟پسر منم چشمک میزنه گاهی دکتر نقدادی گفته طبیعیه دکتر مغز واعصابم دیدتش گفته طبیعیه فقط نمیدونم چیکار کنم رفع بشه

عزیزم دختر من هم توی چند ماهگی حالتی مثل اینو داشت. البته خیلی شدیدتر. مثل تشنج بود یک سمت بدنش یکهو ...

عزیزم دخترتون چندماهگی خوب شد؟خودش خود به خود خوب شد یا دارویی داذید؟پسر منم گاهی چشمک میزنه

2706