2733
2734
عنوان

سکته گوش چیه توروخدا هرکی میدونه بیاد توضیح بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید خواهرت خوب شد ؟ یکی از آشنا های من دقیقا مثل خواهر شماست شرایطش  چه سنش چه ....  ...

هیچی عزیزم طفلی کلا از گوشش نمیشنوه دکتر گف دیه خوب شدنی نیس اگرم بخواد درمون کنه خیلی باید هزینه کنن 

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏
2738
وقتی مشکلش ایجاد شد ، کم شنوا شد یا نه کلا ناشنوا و اینکه چند روز بعد از مشکلش اقدام کرد

این کلا گوشش ناشنوا شد یهو رفت پیش یه دکتر گف بایدشستشوبدی اینم شستشو داد بعد شستشو هم گوشش نمیشنوید بعد یکی دوماه رفت پیش یه دکتر دیگه اونم گف گوشت سکته کرده

این دوست من تو تایم طلایی رفته پیش متخصص گوش گفته عفونته و کلی دارو داده بعد خوب نمیشه بعد حدود سه ه ...

اخی عزیزم خیلی سخته ایشالا ک خوب بشه

نمیدونی روش درمانی چیه ؟  حالا اگر چیزی باشه که مثل کاشت حلزون و .... از بیرون پیدا نباشه می ا ...

ن والا ب خواهرم گفته بود بازم بیا احتمالا درمون داره ولی خب اینم پشت گوش انداخت نرفت 

تهران اینام دکتراش خوبن یسرببر🥲منم همسنشم جفت گوشامه

وای از هردوتا گوشت نمیشنوی خدایا این دیگه خیلی سخته الهی ک ب هق این ماه عزیز هردوتا گوشت خوب بشه خیلی سخته ت این سن کم😔

واقعیتش میدونم ولی بگمت؟ هیچی اجی دیگ تمومه دیگه گوشش کر شده من ک بابام سکته گوش کردن چندبارم عمل ک ...

وای بابای منم گوشش هر دوتا سکته کرد تعادل ندارم همش زمین میخوره خیلی ناراحتم وای

2706