2733
2734
نمیدونم چیکار کنم نمیشه حالا علاوه بر اعمالم ک دوس دارم نمازامو با جون و دل بخونم باعشق بخونم دوس دارم هر لحظه همه جا خدارو حس کنم نمیدونم چ جوری بگم کاش یکی بود راهو نشونم میداد چن وقتیه واقعا خدارو حس نمیکنم تو زندگیم دوس دارم وجود خدارو حس کنم همیشه باخدا باشم بهش اعتماد کنم از ته دلم چطور ی بچه ای وقتی ی اتفاقی بهش می افته دلش قرصه مامانشه میخوام همون حس رو نسبت ب خدا داشته باشم کسی هس ک تحربه ای داشته باشه ؟
الا بذکر الله تطمئن القلوب

توکلت به خدا باشه خودتو بسپار به خدای مهربون و بهش ایمان داشته باش شاکر باشبه داده و نداده

شک نکن که همیشه همراهته و کمکت میکنه

اینقد ارام میشی که نگو
الحمدلله رب العالمین ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میتونی روزی یه صفحه قران بخونی؟میتونی به اتفاق های خوب زندگیت فکر کنی و حس کنی خدا چقدر دوستت داره ؟به اتفاق های بد زندگیت که چقدر درس عبرت شده برات و خدا چجوری نجاتت داره به اینا زیاد فکر کن با خدا کم کم حرف بزن
2728
ای گل گفتییییییی....منم درگیرم به خدا.....یه روز نماز میخونم هواسم پرته سر نماز....یه روز نمیخونم....اصن عذاب وجدان دارمممم....همه چیز زندگیم خداروهزارمرتبه شکر خوبه ولی یه وقتایی دلم میگیره از اینکه از خدای مهربونم دورم و یادش نیستم....
عاشقتم خدااااا
دماوند جان ممنون عزیزم میدونین نمیدونم چطور فاصله بین خودمو خدارو پر کنم همیشه میگم ای کاش خدا ی معجزه ای یا ی گره از مشکلاتم رو باز میکرد تا بهش قلبا اعتماد و ایمان می اوردم بخدا این شکلی نبودم ی مدتیه ک خدا حرفامو نمیشنوه اصلا منم فاصله گرفتم ولی اصلا دوس ندارم میخوام اینبار جوری خدارو حس کنم ک دیگه غصه مشکلاتمم نخورم
2740
خدا نمیده که صداش بزنی . دوست داره عاشقت کنه من خودم شخصا با دعای یستشیر و معنی قران زندگی معنویم رو از نو شروع کردم
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2706