2752
2734
عنوان

سرویس نقره برا عروسی +عکس

814 بازدید | 74 پست

بچها من توان مالی ندارم بتونم سرویس طلا بخرم واسه عروسی زشت نیست نقره بگیرم؟  تابلو نیست🥺؟ 

کسی دیدین سرویس نقره بخره واسه عروسیش کسی متوجه نشد🥺 ی سرویس بدون نگین انتخاب کردم بنظرتون کسی متوجه نمیشه🥺 عکسشو میزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طلا بخر هر چند سبک،وظیفه همسرته بخره،اگر نخرید ضرر میکنی،اگر هم نخریدن همون نقره رو هم نخر،از من به تو نصیحت خیلی کوتاه نیا

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
2706