2733
2734
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66557 بازدید | 34682 پست
ترنم جون شما تنبلی تخمدان داری؟؟چون واسه اونایی که تنبلی تخمدان دارن کیت نشون نمیده

چرا یه سری رفتم دکتر گفت خیلی کم تنبلی دارم ولی بار بعد که پیش دکتر رفتم گفت خوب شده.

اما الانم حدود ده روز از موعد پریودم گذشته ولی پریود نشدم بیبی چک و از خون منفی بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست جونيا صبحتون بخير خوبين؟ 

انيا جون بازم مبارکه عزيزم ان شالله اينبار ني ني سالم بياد بغلت 

بچه ها ساعت 11 نوبت دکتر و سونو دارم برام دعا کنين همه چي خوب باشه

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه
2728

سلام😭من هنو پری نشدم

دیگه دارم دیوونه میشم ازمم ک منفی بود.رگ سینه هام خیلی مشخصه دیده میشه چرا پری نمیاد اخه

زائری بارانی ام، آقـا بـه دادم مـی رسی؟بی پناهم، خسته ام، تنها؛ به دادم می رسی؟گـرچـه آهـو نیـستـم؛ اما پر از دلتنگی ام ضامن چشمان آهوهـا، بـه دادم می رسی؟از کبوترها کـه می پـرسم، نشانـم می دهندگنبد و گلدسته هایت را، به دادم می رسی؟ماهـی افـتاده بر خـاکم، لبـالـب تشنـگـی پـهنه آبی تـرین دریـا؛ به دادم می رسی؟مـاهِ نـورانیِ شب هـای سیـاهِ عـمرِ مـن ماهِ من، ای ماهِ من؛ آیا به دادم می رسی؟من دخیل التماسم را بـه چشمت بستـه ام هشتمین دردانه زهرا(س)، به دادم می رسی؟بـاز هم مشهد، مسافرها، هیاهـوی حـرم یک نفر فریاد زد: آقا! به دادم می رسی؟ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلَاةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ 
2738

بچه ها از سونوگرافي ميام خداروشکر ساکو ديد ولي  ي چيزه ديگه هم ديد گفت شبيه کيسته واينکه شبيه ي ساک خارج رحميه 

ي سونو برام نوشت گفت اگه درد داشتي زودتر انجام بده اگه درد نداشتي ده روز ديگه انجام بده که قلب بچه هم تشکيل شده باشه 

دارم ديوونه ميشم اگه اون يکي خارج رحمي باشه چي 

کاش داخل رحمم بود دوقلو ميشد

https://www.instagram.com/nini_kocholoe_man/ پیج فروش لباس بچگانه

یلدا ۳۷سیکلمه

شنبه آز دادم بتا ۱بود

مانلی جوں استرس نداشته باش انشالله ک هیچی نیس 

زائری بارانی ام، آقـا بـه دادم مـی رسی؟بی پناهم، خسته ام، تنها؛ به دادم می رسی؟گـرچـه آهـو نیـستـم؛ اما پر از دلتنگی ام ضامن چشمان آهوهـا، بـه دادم می رسی؟از کبوترها کـه می پـرسم، نشانـم می دهندگنبد و گلدسته هایت را، به دادم می رسی؟ماهـی افـتاده بر خـاکم، لبـالـب تشنـگـی پـهنه آبی تـرین دریـا؛ به دادم می رسی؟مـاهِ نـورانیِ شب هـای سیـاهِ عـمرِ مـن ماهِ من، ای ماهِ من؛ آیا به دادم می رسی؟من دخیل التماسم را بـه چشمت بستـه ام هشتمین دردانه زهرا(س)، به دادم می رسی؟بـاز هم مشهد، مسافرها، هیاهـوی حـرم یک نفر فریاد زد: آقا! به دادم می رسی؟ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ صَلَاةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ 

سلام . من 10 روزه از موعد پریم گذشته . شنبه میرم ازمایش . نمیخوام بی بی چک استفاده کنم ....خدا کنه منم نینی داشته باشم .... برام دعا کنید بچه ها ....خیلی اميدوارم

مانلی جون توکلت به خدا باشه اصلا استرس نداشته باش . انشالله که نینیت صحیح و سالمه

بچه ها از سونوگرافي ميام خداروشکر ساکو ديد ولي  ي چيزه ديگه هم ديد گفت شبيه کيسته واينکه شبيه ي ساک خارج رحميه ي سونو برام نوشت گفت اگه درد داشتي زودتر انجام بده اگه درد نداشتي ده روز ديگه انجام بده که قلب بچه هم تشکيل شده باشه دارم ديوونه ميشم اگه اون يکي خارج رحمي باشه چي کاش داخل رحمم بود دوقلو ميشد  

توکلت به خدا باشه عزیزم

هرچی مصلحتشه خوبه

خدا هیچ وقت برای بنده اش بد نمیاره

2706