2733
2739
عنوان

*اقدامی ها بیاین تا مامان شدنمون کنار هم بمونیم *

| مشاهده متن کامل بحث + 66558 بازدید | 34682 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فافا جون خيلي خوشحال شدم مبارکت باشه عزيزم ان شالله سالموسلامت مياد بغلتفقط اگه الان نميري دکتر فوليک اسيد بگير بخور

من 2 ماه فولیک اسید میخورم فردا نوبت دکتر دارم

خدایا شکرت برای فرشته های که به من دادی 
2731
سلااام دوستای گلممن چند روز نبودمفافااااا عزیزم بهت تبریک میگمتو دلم مطمئن بودم این ماه مامان میشیآنیا جون خدا رو شکر که آزت مثبت شدبچه ها برای بقیه منتظرا هم دعا کنین

فدای تو عزیزم مرسی گلم

2740
امروز  ۱۹ سیکلمه الیناجون ۲۸روزس۸ماه اقداممشوهرم این ماه خیلی امیدواره  ولی من نمیخوام زیاد امیدوار باشم که نخوره تو ذوقم

به حق امام حسین که امشب شب ولادتشون از خدا میخوام که همین ماه نتیجه بگیری ان شاالله منم امروز ۲۰ سیکلمه ماه پیش ۴۰ روزه شدم ۲ ماه قبلش هم قرص جلوگیری میخوردم ۲۸ روزه شدم قبلش هم کلا پریودام داغون بوده 

❤️❤️❤️یک چیزهایی هیچ وقت عادی نمی شود بچه دار شدن مثل یک جادوست. مثل افسانه ای شیرین و عجیب و غریب که سخت می شود باورش کرد. آخر چطور می شود یک دفعه مادر شد. همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت می دهند و می گویند این بچه شماست، همه چیز تغییر می کند. دستت را می گذاری روی شکم و حس می کنی از همین حالا باید قوی تر باشی. باید محافظت کنی از این نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی، همراهش باشی. شروع به تکان خوردن که می کند فکر می کنی دیگر خودت نیستی، دیگر پاهایت روی زمین نیست. لذتی وجودت را می گیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی. چقدر قلبت می تپد برایش. برای اویی که هیچ نمی دانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. از همین روزهاست که نگرانش می شوی. که چرا تکان نمی خورد، چرا نمی چرخد، چرا با لگدهایش نمی گوید من اینجام. بارداری مثل یک جور جادوست. جادویی که همه چیز را تغییر می دهد. جادویی که تو را تغییر می دهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض می کند. بعد از این کسی هست که تو را مادر صدا خواهد کرد❤️❤️❤️

به حق امام حسین که امشب شب ولادتشون از خدا میخوام که همین ماه نتیجه بگیری ان شاالله منم امروز ۲۰ سیکلمه ماه پیش ۴۰ روزه شدم ۲ ماه قبلش هم قرص جلوگیری میخوردم ۲۸ روزه شدم قبلش هم کلا پریودام داغون بوده  

منم این ما لتروزول خوردم 

امیدوارم هردومون باردار باشیم این ماه عزیزم    

دوستم سوگل از بچه های همین تاپیکه الان کربلاست گفته دعا میکنه امیدوارم این ماه همه منتظرا دامنشون سبز شه من به دعای سوگل خیلی اعتقاد دارم خییییلی  😍😍😍

اریانا جون امشب شب تولد امام حسین خدارو به امام حسین قسم میدم همه منتظرا مخصوصا دوستان نی نی سایت ما همه زود زود باردار بشن 

ممنون بابت تبریکت