2752
2734
عنوان

اقدام به بارداری کسی هست بیاد

124 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من قصد بارداری دارم،ماه قبل رفتم دکتر یکسری دارو داد،ولی ازونجایی که من خیلی فراموش کارم قرصارو کم و زیاد خوردم و نشد،این ماه دوباره رفتم دکتر باز قرص و امپول داد نوشتم زدم به دیوار که اشتباه نکنم تا امروز هم همه رو درست و مرتب خوردم ،هر کاری هم گفته بود کردم،امروز روز دهم پریودمه،از بس استرس خوردن قرصارو داشتم یادم رفت روز ۷پریودی امپول منوتروپین(اگه درست نوشته باشم)رو بزنم،بنظرتون تخمک دارم یا دوباره بذارم برای ماه بعد 😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۸ماه بود اقدام بودم ،مشکل خاصی نبود فقط نمیشد،خودم از دکتر خواستم دارو بنویسه زودتر باردار بشم ،امروز یهو شوهرم گفت امپول صدتومنی رو کی باید بزنی،اصلا دنیا رو سرم خراب شد،نمیدونین چقد دلم خوش بود ،چقد گریه کردم 😔😔😔