2733
2734

سلام

خانوما میخواستم بدونم که بیمارستان ۱۷ شهریور رشت برا کودکان هست برا جراحی خوبه؟

یا  ببرمش خصوصی  ، دکترش دکتر طالبی جراح کودکان 

میگن بیمارستانش مخصوص کودکان اونجا بهتره  ، بعضیا میگن ببرش خصوصی ، بیمه تکمیلی دانا داریم میترسم ببرم خصوصی هزینه هاش با تکمیلی هم زیاد بشه

منظورت سوراخ بالای گوش هستش؟فیستول؟

بله  ، ابسه کرده بود ۸ روز بستری شد بعد ازمایش گرفتن متوجه شدن کیست ، الان چرک خشک کن خورده کاملا چرک جمع شده و کیست کوچولو مونده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله  ، ابسه کرده بود ۸ روز بستری شد بعد ازمایش گرفتن متوجه شدن کیست ، الان چرک خشک کن خورده کام ...

اگه دکتر گفته حتما بایدعمل کنه .خب مجبورید.ولی معمولا عمل فیستول گوش آخرین گزینه است.حتما پیش یک دکتر خوب ببر برای عمل چون یک کم ریسک داره عملش.اگه می تونی بیارش تهران.چون فیستول گوش زمان عمل مشخص میشه تا کجا باید باز بشه.ناحیه صورت.

2731
اگه دکتر گفته حتما بایدعمل کنه .خب مجبورید.ولی معمولا عمل فیستول گوش آخرین گزینه است.حتما پیش یک دکت ...

خدا خیرت بده 

ممنون  که گفتی 

یعنی احتمال داره یه کوچولو باز نکنم؟ دکتر گفت چیز خاصی نداره باز میکنیم گیست خارج میشه  ، 

راستش نگرانم ، تهران بیمارستان علی اصغر ع بستری بود اونجا تشخیص عمل دادن و دکتر ثبوتی متخصص عفونی اطقال دکترش بود ، دکتر گوش هم تشخیصش عمل بود  ، دکتر رشت رو هم خود بیمارستان معرفی کرد و دکتر عفونی اطفال هم این جراح رو معرفی کردن 

خدا خیرت بده  ممنون  که گفتی  یعنی احتمال داره یه کوچولو باز نکنم؟ دکتر گفت چیز خاص ...

ببین عزیزم،وسر من هم فیستول گوش داره وپیش دکتر گوش وخلق وبینی بردم چندتا.ویکی از دکترا گفت تا مجبور نشدی جراحی نکن.تابستون پیش یک خانم دکتر بردم که سه تا از بهترینهای ایران.بزار اسم دکتر وشمارشو برات پیدا می کنم برات می فرستم.بنظرم پیش ایشون هم ببری نظر بده،بد نیست.

ببین عزیزم،وسر من هم فیستول گوش داره وپیش دکتر گوش وخلق وبینی بردم چندتا.ویکی از دکترا گفت تا مجبور ...

اسم دکتر خانم نسرین یزدانی،توی کلینیک گوش توی خیابان روبروی بیمارستان دی هستش.شماره اش اینه.زنگ بزن نوبت بگیر.یک کم بد نوبت میده،اصرار کن.وقت بین مریض بهت میده.02188870911

ببین عزیزم،وسر من هم فیستول گوش داره وپیش دکتر گوش وخلق وبینی بردم چندتا.ویکی از دکترا گفت تا مجبور ...

خدا خیرت بده گلم ، حتما لطف میکنی برام بفرستی 

پسرشماهم ابسه و عفونت کرد گوشش؟ برا دختر من سوراخ گوشش بسته شده و ترشحات اونجا جمع میشن و باعث شده به کیست تبدیل بشه 

اسم دکتر خانم نسرین یزدانی،توی کلینیک گوش توی خیابان روبروی بیمارستان دی هستش.شماره اش اینه.زنگ بزن ...

ممنوت گلم  ، راستش الان رشت هستم فک نکنم بتونم بیام تهران 

بازم پرس و جو میکنم ببینم متخصص اطفال برا گوش میتونم پیدا کنم 

بهم گفتن اسفرزه و شیر و زردچوبه رو حل بگیرم رو گاز بزارم هم بزنم به صورت خمیر‌دراومد سه شب رو گوشش بزارن سوراخ باز میشه و همه عفونت و چرک میزنه بیرون ، موندم ایم کارو انجام بدم یانه  ؟

اسم دکتر خانم نسرین یزدانی،توی کلینیک گوش توی خیابان روبروی بیمارستان دی هستش.شماره اش اینه.زنگ بزن ...

ممنوت گلم  ، راستش الان رشت هستم فک نکنم بتونم بیام تهران 

بازم پرس و جو میکنم ببینم متخصص اطفال برا گوش میتونم پیدا کنم 

بهم گفتن اسفرزه و شیر و زردچوبه رو حل بگیرم رو گاز بزارم هم بزنم به صورت خمیر‌دراومد سه شب رو گوشش بزارن سوراخ باز میشه و همه عفونت و چرک میزنه بیرون ، موندم ایم کارو انجام بدم یانه  ؟

ممنوت گلم  ، راستش الان رشت هستم فک نکنم بتونم بیام تهران  بازم پرس و جو میکنم ببینم متخص ...

چیزایی که فرمودید نمی دونم.ولی دکتر پسرم گوشش فشار داد  بصورت ماساژتا ترشحاتش اومد بیرون.شما هم این کار بکن.شما دخترت پیش دکتر اطفال نباید ببری برای گوشش باید پیش متخصص گوش وحلق وبینی که فوق تخصص فیستول و..ببری.دکتر اطفال که از این چیزا سردرنمیارن که می خوای بفرستی زیر تیغ  جراحی