2737
2739
عنوان

سقط با دارو گیاهی

3128 بازدید | 20 پست

من ۹هفته رفتم سونو لک بینی و هماتوم داشتم. قلب جنین ایست مرده بود. دارو گیاهی خریدم روز سومه ولی ب خونریزی نمیفتم.خطرداره چون دکترگف با داروگیاهی سعی کن سقط کنی

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پونه خشک ب مقدار زیاد

عروس پشت پرده سریع میندازه

زعفرون زیاددددد و غلیظ

ی قوری دم کن ۲بسته پر زعفرون بریز توش

اگه بچه سالم نباشه سریعا با اینا میفته

اگرم سالم باشه ک تلاش بی فایدست

هر آنچه که ذهن بتواند به آن فکر کند!قابل دست یافتن است🤍🌻

من به لکه بینی افتادم و کم کم لکه بینی ها زیاد شد و سقط شد ... دارو گیاهی و قرص هم نخوردم نمیدونم با اونا چطوریه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من اشتباه کردم لدنم با گیاهی نساخت ی هفته تو خونه پریود شدید بودم ی روز از خون ریزیی مردم چشمامم سیاهی رفت بردنم بیمارستان  خون ریزی داشتم اما دفع نمیشد ۳ روز تو بیمارستان مردم زنده شدم تا طبیعی سقطش کنم کارم به کوتاژ نکشه خیلی هواست باشه من بومادران مریم گلی اینا استفاه میکردم با زعفران

2738
من اشتباه کردم لدنم با گیاهی نساخت ی هفته تو خونه پریود شدید بودم ی روز از خون ریزیی مردم چشمامم سیا ...

عه میگی برم بیمارستان؟

خدایا به بزرگیت و مهربونیت قسم. به همه ی بانوووهای سرزمینت که در انتظار مادر شدن هستن،طعم شیرین مادری را بچشان.آمین
بچه خواهشن بیشتر استرس ندید انقد دارو تجویز نکنید ممکنه خون ریزی بگیره عین من منم ۹ هفته بودم سر خود ...

شما چطورسقط شد؟

اره برو اخرین سونو تو ببین بستریت میکنن چون اگ بمونه خوب نیست کیسه ابت بزرگ میشه 

عصرمیرم.اصلا دهانه رحمم بازنشده حتی ی قطره خون بیاد.

پونه خشک ب مقدار زیاد عروس پشت پرده سریع میندازه زعفرون زیاددددد و غلیظ ی قوری دم کن ۲بسته پر زعف ...

میگم ک قلبش ایستاده. اگ سالم بود ک میخواستم.۷ماه اقدام بودیم ک باردارشدم.

عطاری گفت زعفرون اصلاخوب نیس براسقط

2706