2733
2734

همسر من شرایط مالی متوسط رو بالایی داشت زندگی خوبی داشتیم چند ماهیه به مشکل مالی خوردیم الان اجاره خونه مون برامون زیاده دنبال خونه ای هستیم که اجاره ش مناسب تر باشه

یه خونه پیدا شد از قضا نزدیک خونه پدرم و با اجاره بسیار مناسب

چند روزه این خونه اگهی شده و اجاره نمیره منم برای دیدن خونه رفتم و صاحبخونه گفتشب خبرتون میدم و شب گفت قرار داد نوشتم با شخص دیگه ای من خیلی ناراحت شدم چون واقعا اونجا برام از همه لحاظ مناسب بود خلاصه دوستم زنگ زد گفت نه اجاره نرفته بیاید ببینید…..برام عجیب شد که چرا به ما که همسایه بودیم و خودمونو معرفی کردیم دروغ گفت و خونه رو نداد یکم پرس و جو کردیم فهمیدیم صابخونه ملاکش برای اجاره دادن چادری بودنه😐من و همسرم ادمایی هستیم که جایی بریم کلی اعتبار داریم و احترام ولی این اقا ملاکش فقط چادر بود

من برای خانومای محجبه احترام قائلم و هیچوقت ملاکم برای نگاه به ادما ظاهرشون نبوده اما نمیدونم چرا تو فرهنگ ما باید همچین چیزی باشه که معیار خوبی و بدی کسی رو عده ای به ظاهر قضاوت کنن

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

خوب هر کسی یه ملاکی داره دیگه...

🔴میدونم حق میگم .لایک نکن مسلمون❗️❗️شب پست میذارم صبح میام میبینم کاربرایی که تا حالا زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خب دوستای منم چون چادری هستند خیلی از جاها قضاوت بد میشن

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

بعضیا هم میگن آدمای نماز خونی باشن مذهبی باشن تا خونه رو بهشون اجاره بدیم  .در حالی که خدا به دل آدما نگاه میکنه.ملاک انسانیت اینا نیست

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

به دل نگیر، إن شاالله یه خونه با شرایط بهتر برات جور میشه.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
خب عزیزم اختیار خونشو داره

یعنی شما اگه خودت چادری باشه دلت نمیخواد با غیر چادری در ارتباط باشی

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
باور کن اینو نشنیده بودم  مگه ملاک خوب بودن حجاب هست فقط ....

به همین وقت و ساعت ادم چادری دیدم که چنان به شوهرش خیانت میکرده و هر دم با کسی بوده ولی زنیم دیدم که حجاب نداشته و مثل گل پاک بوده

به دل نگیر، إن شاالله یه خونه با شرایط بهتر برات جور میشه.

ممنونم انشالله❤️🙏🏻

عزیزم از خدا میخوام  و بخواه که شما و ما رو از آدمهایی که به جای بندگی خدا، احساس خدایی دارند بی نیاز بکنه

حماقتش همین بس که فکر کرده (مثل خییییلیا) با این کارش تبلیغ دین رو می کنه ولی در واقع ضددین می کنن و کردن مردم رو

یعنی شما اگه خودت چادری باشه دلت نمیخواد با غیر چادری در ارتباط باشی

ما یک خونه بودیم صاحب خونه میخواست خونه رو بفروشه بعد یک خانواده اومدن مذهبی من مانتو روسری بدون آرایش معمولی به خدا خانمه باهام حرف نمیزد انگار کسر شانش میشد سوال می‌پرسید جواب میدادم میگفت با شما نبودم مشاور املاک بگن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706