2726
عنوان

ساکنین منطقه های شهران، جنت آباد و شاهین شمالی بیاین با هم دوست شیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 32415 بازدید | 126 پست
منم جهت اطلاعتون ، مجموعه های ورزشی رو میگم :

مجموعه سوخته سرایی و خرم شاد که کنار هم هستن تو شاهین شمالی ، قبل از خ 35 متری گلستان و کلاس شنا و اسکیت و ورشهای رزمی و یوگا دارن
در شاهین شمالی ، بعد از خ 35 متری گلستان ، در کوچه چمران هم مجموعه ورزشی آریا و الزهرا واقع شده.

مجموعه ورزشی آریا ، متعلق به علی پروین هستش فکر کنم. استخر شناش عالیه و تمیزه ( استخر خانومه از اقایون جداست ). اونم ایروبیک و پیلاتس و بیلیارد و حرکات موزون در آب.... داره

الزهرا هم والیبال ، بسکتبال بدمینتون ایروبیک یوگا و دفاع شخصی داره. البته فقط برای بانوان و معمولا تا ساعت 16:30 کار میکنه.
برای خانومهای خونه دار عالیه. قیمتهاش هم عالیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای سلام من از اون روز که پست گذاشتم یادم رفت بیام سر بزنم .چقدر خوشحالم شما اینجایین. من هم گفتم شاهین شمالی گل مریم هستیم.از اطلاعاتتون هم استفاده کردم ممنون. من یه نی نی دارم الان رفته تو 8 ماه.من دوست دارم صبح یه کلاس ایروبیک برم کسی جایی سراغ داره؟
ولی من یه جسارتی به خرج دادم که نگو . یه مدت بود میخواستم موهامو مش کنم دنبال یه جای خوب میگشتم این طرفا ولی هیچ جایی رو نمیشناختم خلاصه یه آرایشگاه سر کوچمون بود رفتم ابروهامو برداشتم بد نبود منم دلمو زدم به دریا رفتم دو روز پیش موهام پیشش مش نود درصد کردم که عالییییییییییییییییییی شد واقعا شانس آوردم قیمتشم خوب بود.
یاس جونم من خیلی اینجاهارو بلدنیستم ولی روبروی پاساژ سمرقند که نزدیک ماست یه سالن ورزشی هست . من صبح ها که رد میشم فقط برای خانماست منتهی اصلا نمیدونم چطوریه همه چی هم داره تبلیغشو دیدم
سلام دوستان
من کلی ذوق زده شدم دیدم استقبال کردیم از اینجا
من که تو شهران می شینم
این جا 2 تا سالن ورزش الزهرا هست که قیمت هاش خیلی خوبه
ولی بعضی وقت ها خیلی شلوغ میشه
یکیش کوچه بالایی فرهنگسرای معرفته
یکیش پایین کوهساره
آرایشگاه هم یه آرایشگاه هست روبروی فرهنگسرای معرفت به اسم لبخند غنچه
من عید رفتم موهامو پیشش های لایت کردم خیلی خوب بود
ولی یه عیب داره که صاحب آرایشگاه با کار کناش خیلی بد حرف میزنه
من خیلی ناراحت میشم

بچه ها این سالن های الزهرا خیلی قیمت هاش خوبه
میاین یه دونه رو انتخاب کنیم با هم بریم مثلا ایروبیک؟
زهرای من
Lilypie First Birthday tickers
2706