2410
2553
عنوان

ساکنین منطقه های شهران، جنت آباد و شاهین شمالی بیاین با هم دوست شیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 32390 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام ویونا جون
فرهنگسرای معرفت یه کار جالب کرده که یه غرفه گذاشته، کتاب های دست دوم میبری کتاب های دست دوم جدید میگیری
کتاب های کمک درسیش هم رایگانه
همین طوری بری بهت میدم
من خودم تمام کتاب های کنکور ارشدم رو بردم دادم اونجا
یه کلاس آرایشگری هم گذاشته 25000 تومان
آخرین بار که رفتم هنوز به حد نساب نرسیده بود که شروع شه
یه کلاس جدید هم داره به اسم گل چوب
خیلی کار قشنگیه
یه آقایی توی حاط فرهنگسرا نمونه کارهاشو میفروشه، همون آقاهه هم تدریس می کنه

بلک رز جان خوش اومدی
آره منم رفتم خیلی خوبه
زهرای من
Lilypie First Birthday tickers
2714
سلام چقدر اینجا خلوته ! ویونا جون میخواستم طوری باشه که ماشین نخواد پیاده بتونم برم ولی مثل اینکه تو این محدوده مهد سر شناسی نیست آخه دیروز از بچه مدرسه ایای تو خیابونم پرسیدم بلد نبودن . بچه ها بیایین از خودتون بگین چیکار میکنین . من که از وقتی نی نی اومده دیگه خانه دار شدم قبلا تدریس میکردم ولی امسالم که پسری دو سالش شده بازم هر چی فکر کردم دیدم نمیتونم بازم برم سر کار چون مدرسه هایی که میرفتم از اینجا دوره ! خلاصه که خانه نشین شدم دیگه
سلام دوستان همسایه
ناهید جان خوبی؟ ویانا جان چطوره؟ دیدی کلوپمون اینقده هیشکی نیومد، حذف شد؟! امیدورام اینجا شلوغ و پلوغ باشه.

مامان جوجو جان اگه هنوز هم دنبال مهد می گردی برای سنجش بینایی که بهت نزدیک باشه، به گل توی لاله هست. بین مجاهد و شاهین.
2706