2752
2734
عنوان

پولبپ رحم اطلاع دارین خواهشا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه واس منم دعا کنید چون ۳تا هستن میترسم ۲تا بچه کوچیک دارم ب شدت میتزسم

نترس گلم.یه چیز معمول تو خانوماست.خدا کوچولوهات رو برات نگهداره😍😍😍

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
من خیلی کوچیکن ۳تا هستن بزرگشون ۳میلی هست 

معمولا کوچیکا رو دست نمیزنن.فقط گفته نمونه بگیری که خیالت راحت باشه

2731
عزیزم انشالله ک همیشه سلامت باشید میشه واسم دعا کنید ممنون میشم دوتا بچه کوچیک دارم وترس واسترس فراو ...

قربونت،انشالله بزودی سلامتیتونو بدست بیارید،اصلا استرس نداشته باش من بیهوشی داشتم چون سه تا نمونه برداری داشتم،سعی کنید تنها نباشید

به امید روزی آرزوها خاطره شن🥀🥀🥀
نترس گلم.یه چیز معمول تو خانوماست.خدا کوچولوهات رو برات نگهداره😍😍😍

ممنون گلم خیلی بهم امید دادین مرسی ک تو تاپیکم اومدین چند دفه تاپیک زدم کسی نیومد ولی واس تاپیکای مادرشوهر وخواهر شوهر پربازدید میشه

ممنون گلم خیلی بهم امید دادین مرسی ک تو تاپیکم اومدین چند دفه تاپیک زدم کسی نیومد ولی واس تاپیکای ما ...

خواهش عزیزم.به خودت استرس نده.اره منم چند بار تاپیک در مورد زنان زدم کسی نیومد.این سایت بیشتر برای همین موضوعاته

تا نمونه جوابش بیاد من میمیرم وزنده میشم ۳ماه قبل هم پاپ اسمیر دادم سالم بود

😠😠😠هیچی نیست بیخود نگران نشو

قربونت،انشالله بزودی سلامتیتونو بدست بیارید،اصلا استرس نداشته باش من بیهوشی داشتم چون سه تا نمونه بر ...

ممنونم دوست عزیز خیلی دلم گرفته اگه تامیکامو ببینی من خیلی ب مریصی فک میکنم معمولا انواع درد ومریضی دارم

ممنونم دوست عزیز خیلی دلم گرفته اگه تامیکامو ببینی من خیلی ب مریصی فک میکنم معمولا انواع درد ومریضی ...

چرا اینقدر به خودت انرژی منفی میدی؟گلم قرص منیزیم بگیر بخور.اسمش مگنی فورت.خیلی به آرامشت کمک میکنه

چرا اینقدر به خودت انرژی منفی میدی؟گلم قرص منیزیم بگیر بخور.اسمش مگنی فورت.خیلی به آرامشت کمک میکنه

نمیدونم دست خودم نیس کوچکترین علایم ربط میدم ب بدترین مریضی از وقتی کرونا اومد ابنجور شدم قبلا اصلا اینجور نبودم همش هم از نت شروع شد ولی الان هرچی سرچ کردم معمولا پولیپ رحم خوش@خیم بوده

ممنونم دوست عزیز خیلی دلم گرفته اگه تامیکامو ببینی من خیلی ب مریصی فک میکنم معمولا انواع درد ومریضی ...

خواهش میکنم عزیزم،هر جور بگیری میگذره پس سخت نگیر و منفی جذب نکن،در لحظه باش این شکلی خیلی اذیت میشی

به امید روزی آرزوها خاطره شن🥀🥀🥀
خواهش میکنم عزیزم،هر جور بگیری میگذره پس سخت نگیر و منفی جذب نکن،در لحظه باش این شکلی خیلی اذیت میشی

خیلی اذیتم خیلی زندگیمو با این افکار داغون کردم چقدر قبلا پر انرژی بودم ولی الان ب زور بلند میشم ب کارام برسم وبچه ها