2733
2739
شالیزار وقتی این همه فشار روته و یه موجودی به اسم شوهر هم این بلاهارو سرت میاره دیگه عفت کلام یادت میره به خدا من فحش معمولی هم روم نمیشه بدم ولی الان واقعااااا خیلییییی عصبیم خیلیییییییی
منو آذر صدا کنید😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
دختراذر شما ک هنوزسنی نداری.خودتو درگیر مشکلات نکن.اصلا دنبال این نباش ک بخوای جواب بدی یا تلافی کنی.چون دراخر بدتر میشه وروتون بهم باز میشه
وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
برو نرگس جان شوکول این مرد اخه خوش اومدن داره؟؟؟ والا انقدر با زبون خوش میگم عزیزم اروم کار کن در دستشویی و حموم رو اروم ببند و باز کن یکم احترام بزار به ما اما انگار نه انگار یگانه از همین دعواهای زن و شوهری داریم ولی یه چند روزه خیلی از چشمم افتاده نمیدونم چرا
منو آذر صدا کنید😊
دختر اذر حساس نشو نذار نقطه ضعفتو بفهمه اینطور بدتر میشه خیلی خونسرد باش در برابر رفتاراش، نشون نده داری حرص میخوری مردا بدتر رفتار میکنن
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
نه نزدیک پریم نیست این مرد منو نابود کرده از پری گذشته خانوما یه روشی ندارین سر دردم بهتر شه؟؟؟ من اینجوری نمیتونم بخوابم ساعت ١هم وقت دکتر دارم نمیتونم زیاد بخوابم
منو آذر صدا کنید😊