2752
2734
عنوان

علائم بعد از انتقال جنین

6744 بازدید | 25 پست

سلام دوستان اومدم بگم واقعا به علائم بعد انتقال توجه نکنید. البته اینو هر کی به من می‌گفت تو گوشم نمی‌رفت.. من یه بار انتقال دادم 6 ماه پیش و بخاطر اینکه بی بی چکم منفی بود و هیچ علائمی نداشتم داروهامو از روز 8م ول کردم و دو روز بعدش پریود.. فقط به خاطر اینکه تو نی نی سایت میخوندم همه اونایی که مثبت شدن از روز 6 7 بی بی مثبت شده یا لکه بینی داشتن یا دل درد پریودی.. ادامشو بگم؟ 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایندفعه به خودم قول دادم داروهامو تا روز آخر مصرف کنم و اصلا گوشی دستم نگیرم ولی باز هم هیچ علائمی نداشتم نه لکه بینی نه دل درد پریودی حتی درد سینه قبل پریودی شدید بود ولی ایندفه از شانسم سینه هامم شل بودن... از پاهام نگم که همیشه یخ بودن انگشتام و اینجا خوندم اونایی که نوک انگشتاش ن. یخه همه منفی شدن و خلاصه همه چی دست به دست هم داد که ایندفعه هم ناامید شم و دوباره گریه و زاری بی بی چکم روز هشتم و 10م و 12م منفی بود و روز 12م دارو هامو دگ استفاده نکردم از صبح..شروع کردم به غذا درست کردن و خونه ردیف کردن ضمنن سرما هم خوردم از روز پنجم و چنان عطسه هایی میکردم که مادرم کلا ناامید بود و همش میگفت دگ ایندفعه حتما افتاد..شوهم خیلی امیدوار بود غروب روز دوازدهم شوهرم یه بی بی چک آورد و تو تاپیک قبلم بود که چقدر کمرنگ بود مجدد شروع کردم به دارو مص ف کردن و روز 14م در کمال ناباوری بتام 1000 بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

منم روز 14 انتقالم یک ساعت پیش آزمایش دادم و هنوز جواب معلوم نیست. خیلی داغونم. خیلی هم علائم دارم از تهوع گرفته تا نفخ و در پریود و .... ولی می دونم اینا اصلا ملاک مثبت شدن نیست. خدا یا دامن همه اونایی رو که اون روز با هم انتقال دادیم سبز کن منم یکیش. 

منم روز 14 انتقالم یک ساعت پیش آزمایش دادم و هنوز جواب معلوم نیست. خیلی داغونم. خیلی هم علائم دارم ا ...

چیشد جوابت؟ انشالله که مثبتی نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم مثبت شدم. انشالله صدای قلبش هم بشنوم یه کمی نفس بکشم. 

انشالله.. ولی اگ استرسی باشی مثل من هیچ وقت نفس راحت نمیتونی بکشی.. همیشه یه بهونه ای برای استرس هست.. بسپارش به خدا و خودت بیخیال باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم روز 14 انتقالم یک ساعت پیش آزمایش دادم و هنوز جواب معلوم نیست. خیلی داغونم. خیلی هم علائم دارم ا ...

سلام عزیزم درد پریدی شما چطوری بود من روز ۱۰ انتقال لک دیدم بعدشم درد دارم نوک پاهامم سرد