موضوع بحث

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| 1395/10/27 | 17:04 13257 بازدید
موضوع بحث: رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.
سلام امروز روز اول رژیم من هست .خیلی خیلی گرسنه ام شده ولی از صبح تا الان 1 کیلو کم کرده ام .هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
1391/04/18
|
00:44
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

منم هستم
1391/04/18
|
00:48
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
vay man kheli doost daram begiram vali aslan hosele nadaram 170 ghadame 67 kiloam va bayad 58 59 basham :(
1391/04/18
|
00:48
من وزنم بالای 70 کیلو هستش ومی توانم 2 دوره پشت سر هم این رژیم را بگیرم تا به وزن دلخواهم برسم.

بچه ها تنبلی نکنید .بیایید با هم شروع کنیم .بابا جون نهایت یکماه هیچ ضرری نمی رساند.در منار رژیم کپسول زینک وقرص آلگومد وقرص آهن هم می خورم.
1391/04/18
|
00:49

khoshbahalet ke erade dari man 3mahe hey daram migam az emroz ama aslan nemishhee
1391/04/18
|
00:50
سلام سمانه جان
من قبلا این رژیم رو گرفتم ولی وقتی حتی هیچییییی هم نمیخورم و کلی فعلیت دارم باز هم یک کیلو توی یه روز کم نکردم!
در ضمن یه چیزی رو یادت باشه هر چی وزن سریعتر کم بشه همونقدر هم سریع برمیگرده سر جاش.
همیشه رژیم ها در طولانی مدت پایدار تر هستن.
من از بس انواع رژیم ها رو گرفتم دیگه خودم استاد شدم!
خیلی دوست داشتم منم از فردا شروع کنم ولی چون این ماه نمیتونم و ماه بعد هم ماه رمضون هستش مجبورم از بعد از ماه رمضون شروع کنم.
1391/04/18
|
00:50
خدایــــا ! جایی بالاتر از بهشت داری؟
برای زیر پای پـــدرم میخواهم!
سمانه جون میشه برنامشو بداری لطفا
1391/04/18
|
00:51
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
ghorsaro ke bayad bokhori choon rejime canadai kheli zarar dare bayad hatman mokamel bokhorim vali man aslan erade nadaram
1391/04/18
|
00:51
البته من هفته قبل سقط داشتم و خیلی خون ازم رفته نمیدونم میتونم شروع کنم یا نه کلا زیاد سرحال نیستم حالا فردا رو میگیرم نتونستم سری بعد ادامه میدم
1391/04/18
|
00:55
رژیم کانادایی فقط برای مواقع ضروری که عجله دارید وزن کم کنید خوبه. چون عوارض داره.
بهترین رژیم کم خوری + پیاده روی هستش. ممکنه توی طولانی مدت نتیجه بده ولی مطمئنا پایدارتره و بی ضرر.
من از اول زمستون تا حالا کم خوری رو شروع کردم. همه چی میخورم ولی کمتر از قبل. فعالیت آنچنانی هم ندارم جز انجام کارهای روزمره تو خونه. تا به امروز هم نزدیک به 10 کیلو کم کردم.
1391/04/18
|
خدایــــا ! جایی بالاتر از بهشت داری؟
برای زیر پای پـــدرم میخواهم!
نازی جان

آرزو جان

خندون جان

سلاممممممممممممممممممم رژیمی من را پذیرا باشید.

من 68 کیلو بودم ولی الان 71 هستم وباید حسابی کم کنم .میخواهم برای بارداری اقدام کنم.دکترم میگه اول باید حسابی لاغر کنم.
1391/04/18
|

are samane jan khahare man az mahe dey ta alan 12 kilo kam karde unam faghat ba nakhordane sham
1391/04/18
|
00:57
manam age bekham nini biaram bayad kam konam ye 10 kiloii albate chagh b nazar nemiam ama tooporam hame khosheshun mian ama baraye nini ovordan lazeme
1391/04/18
|
00:58
مرسی گلم ایشالله با هم به وزن دلخواه میرسیم چه با رژیم کانادایی جه با کم خوری مهم اینه که به هم روحیه بدیم سمانه خوشتیپ از راهنمایی های شما هم ممنون عزیزم
1391/04/18
|
00:59
سلام
چه جالب منم امروز شروع کردم ولی چون میگرن دارم خیلی سردرد شدم به هیشکی هم نگفتم ولی میدونم دیگه نمی تونم ادامه بدم چون برا میگرنم سم بود روزه هم چند ساله نمی تونم بگیرم چه دلی کردم برم سراغش نم یدونم
1391/04/18
|
00:59
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
من اضافه وزن ندارم 55هستم با قد160 فقط شکم آوردم هیکلم به هم خورده و لباسام کلا تنگ شده سایزم38تا 40 بود که الان شدم 42
1391/04/18
|
01:01
پیشنهادی دارین؟؟؟
1391/04/18
|
01:01
ارسال پاسخ و نظر شما