2737
2734
سلام من بارها توی نی نی سایت به این مطلب برخوردم درصورتی که اصلا مبنای علمی و قطعی ندارد بیشترش جنبه ی سرگرمی داره البته بقیه سایت ها هم همین مطالب نقل قول شده ولی کافیه فقط از یه دکتر سوال کنید که بهتون بخنده الان هم نمونه هاش رو ذکر میکنم ۱)عدد بتا در اوایل بارداری هیچ ربطی به جنسیت نداره یکی لحاقش دیرتر صورت گرفته دیرتر بتاش بالا میره اینکه بگن دخترزود بتاش بالا میره پسر دیرتر کاملا مسخره اس ۲)اینکه در چشم راست وی باشه پسره در چپ دختره😳😁 ۳)ویار شوری ماله پسره ویار شیرینی ماله دختر😂 ۴)رشد موهای پاتون بیشتر بشه پسره مثل قبل باشه دختره ۵)جدول چینی تعیین جنسیت واقعا الکیه ۶)تست جوش شیرین و همین طور پی هاچ ادرار هیچ ربطی به جنسیت ندارند پی هاچ در طول روزها ممکنه تغییر کنه تازه این پی هاچ ادراره نه رحم
۷)اگه جنین سمت راست باشه پسر اگه‌سمت چپ دختر من از دکتر پرسیدم گفت یه مطلب علمی در این زمینه وجود نداره حتی تخمک راست یا چپ هم جنسیت تعیین نمیکنن🤔 ۸)ضربان قلب هیچ گونه ارتباطی با جنسیت ندارد اینم باز از پزشک پرسیدم گفت با افزایش سن بارداری ضربان قلب کمتر میشه نمیشه گفت ضربان پایین تر ماله پسره بالاتر ماله دختر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ای خواهر! اینجا اعتقاد دارن تکونهای جنینشون رو از لحظه لقاح حس میکنن و با خوردن شکلات بچه شون سیاه میشه و آب دریا چشماشونو آبی میکنه. تازه تاپیک میزنن سونوی سه بعدی گفته دختره ولی جدول چینی و مادر شوهرم میگن پسره به کدوم اعتماد کنم؟ موندم!!!!
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
۹)سن زوج و عدد ماه لقاح جمع کنید اگه فرد شد دختر اگه زوج دختر😂آخه چه ماهی چینی میلادی شمسی قمری مگه داریم همچین چیزی از یه جامعه متمدن و افراد تحصیلکرده بعیده ۱۰)اگه خوشگل بشی پسر اگه زشت بشی دختر اینو قدیمی ها چون عشق پسر بودن میگفتن هرچی خوبی نسبت میدادن به پسر
2740
دریا والا عین این مطالب رو من اینجا دیدم و شنیدم،یه سری نوزاد یک روزشون کاملا گردن میگیره و غلت میزنه و تو یک ماهگی مامان بابا رو میگه.
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
حالا خب‌ جنسیت فقط دو تاست یا دختره یا پسر خب‌ ممکنه هرکدوم از علائم یکی داشته باشه اینا هیچ کدوم دلیل بر صحتش نیست وایسید برید سونو که اگه سونو هم اشتباه نکرد 😂اون موقع مطمئن شید کوچولوهاتون چیه
2706