2733
2734
عنوان

یه کم مهربونی یاد بچه هاتون بدین

798 بازدید | 43 پست

امشب دلم گرفت

دخترم که 15ماهشه رو بردیم خانه ی بازی که چند وقته افتتاح شده، تو یکی از مناطق بالای شهر.

دخترم وقتی بچه ها رو تو تلویزیون میبینه یا بیرون میبینه میخنده خوشحال میشه، خیلی دوسشون داره، دوست داره باهاشون بازی کنه،

بخاطر همین بردیم بچه هارو از نزدیک ببینه باهاشون بازی کنه

اما چقدرررر سرد بود رفتار بچه ها هر کی فکر بازی خودش بود پرشون میخرد به هم دعواشون در میومد.

بعد خود مادرا یجوری قیافه میگیرن برای هم انگار دشمن هم ان.

نمیفمم واقعا چرا اینجوریه

من بچه ی اولم هستش اولین بارم بود وارد جمع مادرا شده بودم

بچم که فکر کنم اونجا معنی نامهربونی رو فهمید

مات بچه ها رو نگاه میکرد میرفت سمتشون نمیدونست چیکار کنه

خیلی بی حوصله شده بود

دلم براش خیلی سوخت

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

دقیقا برا بچه منم پیش اومده.  بچه میبینه حتما میره کنارش باهاش بای بای میکنه بچه ها رد میشن انگار نه انگار

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده:) من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست، و از آن روز سرم میل بریدن دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بین اون همه بچه

همشون از دم بی مهر بودن!؟؟

مگه میشه!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چون خیلی برای خانه بازی کوچیک بوده عزیزم 

معمولا بچه های این سنی با مربی خصوصی بازی میکنن 

من بچم از دو سالگی خانه بازی رفته با مربی 

و از ۵ سالگی که یاد گرفت از خودش دفاع کنه روانشناس خانه بازی اجازه داد وارد بازی جمعی بشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
دقیقا برا بچه منم پیش اومده.  بچه میبینه حتما میره کنارش باهاش بای بای میکنه بچه ها رد میشن انگ ...

من خیلی غصه میخورم نامهربونی میبینم، مخصوصا اینطوری

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
یعنی بین اون همه بچه همشون از دم بی مهر بودن!؟؟ مگه میشه!

یخرده هم شلوغ بود، فقط فکر این بودن با وسایلا بازی کنن

آخخخخخخخخخخ حرف دلمو زدی

نگو که دلم خونه

باور کن گاهی اشک میریزم برا بچه ام

چرا راه دور میری

همبن بچه های عمه اش

همش باخودم میگم یعنی مادرش بهشون نمیگه با بقیه لچه ها مهربون باشین بازی کنین باهم بازی کنین

قط نامهربونی وسایلشونو نمیدن اصلا یه وضعی

من همش برعکسشو یاد دادم متاسفانه الان اینجوریع

گاهی دوست دارم اصلا بیرون نبرمش از دست رفتار مردم و بچه هاسون

چون خیلی برای خانه بازی کوچیک بوده عزیزم  معمولا بچه های این سنی با مربی خصوصی بازی میکنن  ...

یعنی نباید میبردم، بنظرم خودم اصلا تجربه ی براش نبود، کاش نمیبردم

هم جنسانم نمیدونم چرا اینطوری رفتار میکنن(برخی شون) .انگاد بقیه جاشون را تنگ کردن و ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

تو این سنها،بچه معمولا تنهایی بازی میکنه

بازی گروهی بلد نیست

برای بچت هم ناراحت نباش ،دنیای واقعی همینه

بیشتر ببرش بیرون 

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
2706