2733
2734

من مراسم ختم نرفتم چون محل زندگیم جای دیگه هست واقعا هم نمیتونستم تو اون وضعیت برم الان چکار کنم دلم براشون کبابه یکیش کلاس هفتمه یکی نهمه بنظرتون یه چیزی بگیرم برم خونشون یا اومد مدرسه چکار کنم یکم اروم بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من دبیرستانی بودم پدرم فوت شد. وقتی رفتم مدرسه، مدیر و معاون منو صدا کردن توی دفتر بهم تسلیت گفتن. ه ...

مدیر با دو تا دبیر رفتند خونشون گل بردند و قراره فردا با چند تا از دوستای اونا و دو تا دبیر برن دنبالش بیارنش و من فردا اون مدرسه نیستم ولی خیلی دوسش دارم و بینهایت براش ناراحتم و تو فکرشم

معلم های الان چقدر خفنن و بفکر دانش آموز زمان منه بدبخت هر چی شمر و جلاد و مریص روانی تیمارستانی بود ...

اره والا😂 من ی روز غایب بودم میگفت چرا نیومدی میگفتم بابام مرده میگفتن باشه مرده باشه باید میومدی مدرسه🤣🤣

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
من دبیرستانی بودم پدرم فوت شد. وقتی رفتم مدرسه، مدیر و معاون منو صدا کردن توی دفتر بهم تسلیت گفتن. ه ...

خدا رحمت کنه بابای مهربونتون رو و ب شما صبر بده هر چی هم بگذره داغ عزیز هیچوقت فراموش نمیشه

2706