2737
2734
عنوان

مگه من چند نفرم😭😭

262 بازدید | 15 پست

دچار تعارض نقش شدم 

هم بیرون کار کن 

هم خونه 

خرید کن 

غذا آماده باشه 

هم به بچه کمک کن درسش همیشه خوب باشه 

هم خودت درس بخون امتحان بده پایان نامه بنویس 

کم آوردم  

اوج مشکلاتم آذر ماه هستش 😭😭

از طرفی حقوقم هم هنوز واریز نشده مشکل مالی هم اضافه شده روش

میشود نیمه شبی گوشه ی بین الحرمین من فقط اشک بریزم تو تماشا بکنی؟(: به امید روزی که همیشه آرزوشو دارم تلاش میکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نرو سرکار بیخیال درس بشین خونه به بچه برس یا  برو سرکار بیخیال درس یا طلاق بگیر به بقیه کا ...

اگه بگم اره باور میکنی 

به خدا دارم له میشم😥😥😔😔

میشود نیمه شبی گوشه ی بین الحرمین من فقط اشک بریزم تو تماشا بکنی؟(: به امید روزی که همیشه آرزوشو دارم تلاش میکنم 
سخته ولی محکم باش اعتراض کنیم میگن درس نخون خب کی اجبارت کرده🙂

زندگی اجبارم کرده😭😭

حل میشه اینم

جمله ات خیلی به دلم نشست 

انگار این تاپیک زدم که یکی بیاد اینو بگه و من منتظر بودم که کسی اینو تو گوشم نجوا بده💔💔

جمله ات خیلی به دلم نشست  انگار این تاپیک زدم که یکی بیاد اینو بگه و من منتظر بودم که کسی اینو ...

حقیقته

خدا همیشه پیشته و مشکلاتت حل میشن

همین..

"فرق می کنه آدم زندگی کنه، یا فقط زنده بمونه"

میگذره خواهرمن 

بعداین بحران  نگاه میکنی پشت سرت و به خودت افتخار میکنی   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706