2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونلی جون من ماه اول تاثیراتش رو دیدم ولی کلا 5_7ماه خوردم تا کامل جواب گرفتم . جوشهای منم روی چونه و پایین صورتم بود . جوش های بزرگ و کیستی ک با جوشهای معمولی فرق داشت و خیلی اذیتم میکرد
ببخشید نتم ضعیفه دیر جواب میدم ،من مل صورتم جوشداشت چه جوشایی چندشم میشد نگاه کنم به خودم،کیست داشتم و پریود نامنظم.حتی بعد بارداری و زایمان هم کیست داشتم،من برای جوشهام مصرف کردم ولی فکر نمیکردم اینقد تاثیر خوبی بذاره و با دو دوره مصرف پریود م منظم بشه
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
2731
من قطره شو گرفتم ۲۷۰۰تومن،خدایش هر سری نزدیک صد هزار تومن پول قرص میدادم ،قطره شو من از روز اول پری تا بیست روز بعد روزی بیست قطره تو اب میریختم و ناشتا میخوردم
اوووف شش ماااه من فقط یک هفته خوردممممم روزی یکبار سه ماه پریودام مث ساعت تنظیم شد بعد باز بهم ریخت،الان یک هفتست باز میخورم پس منم شش ماه ادامش میدمممم
کیانا،کارن😍😍
اره اونلی من کیست داشتم،فقط با قرص رفع میشد باز دوباره کیست ایجاد میشد،واسه همین پری نمیشدم یا اگه میشدم قطع نمیشد،اصلا پریود بدون دارو نداشتم من،ولی خدا رو شکر از وقتی قطره خوردم این دفعه سومه پری میاد بدون دارو