2733
2734
عنوان

24 انتقال و دیدن لک قهوه ای و صورتی

119 بازدید | 17 پست

سلام من انروز 24 انتقالم هفته پیش ازمایشم مثبت شد انروز لک دیدم خیلی نگرانم انروز تو خونه کار کردم یعنی به خاطر اونه میترسم جنینم از دست بدم خیلی استرس دارم  از روز 13 انتقال اصلا لک ندیدم  فقط ترشح داشتم کسی اگه تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

ان شاالله خدا برات حفظش کنه

نه چیزیش نمیشه

زیاد سرپا نمون

Ivf خیلی سخته خیلی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

یه گروه دارم .روبیکا

همه خانومایی هستن که ivf کردن

سوال بپرسی جواب میدن میخوای بیای؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم چرا کار کردی. استراحت کامل باش و اگه امکان داره از توالت فرنگی استفاده کن و پله نرو. فردا هم حتما دکتر برو بهت شیاف میده. نگرانم نباش هیچیش نمیشه بدنیا هم میاد بسلامتی😉 فشنگ درکت میکنم چقدر استرس داری. من پیر سدم تا ۹ ماه. کاش انقد الکی استرس نمیکشیدم

شیاف پروژستون خارجی بزن و فقط بخواب به پهلوی راست حتی دسشوی هم فقط فرنگی 

گرونه خارجیش؟

عزیزم برو دکتر اگر قلب تشکیل شده باشه بهت شیاف میدن و باید استراحت کنی و کار سنگین نکن اصلا منم از ...

تازه روز 23 انتقالم این هفته قرار بود برم سونو ساک شیاف استفاده میکنم الان گذاشتم متهی ایرانی

صحیحو سالم میاد بغلت دور از جون تو من خونریزی هم داشتم گاهی. ولی استراحت نمیکردم خودم مقصر بودم

منم تقصیر خودم بود کرمم گرفت بیکار نمبتونم بشینم شوهرم جارو برقی زذد پشتش طی زدم نباید میکردم  یه ماه بود خونه طی نزده بودم

2706