2733
2734
عنوان

حالم بده کاش طلاق راحت بود

219 بازدید | 29 پست

از شوهرم خسته شدم بخدا رفیق بازه شیره تفریحی میکشه ک همش ترس وجودمه معتاد بشه عصبیه دست بزن داشت الان کمتر شده ولی باز داره هم خیلی تنبله سرکار نمیره امروز ازش خیلی متنفر شدم😔😔چرا اینقدر طلاق واسه ما سخته اخه

تمام غصه های دنیا را با یک جمله میشود تحمل کرد!!!        خدایا میدانم که میبینی❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شما که دلایل طلاق رو دارید

هم دست بزن داشتن و هم اعتیاد میتونه دلیل طلاق باشه و قانون این اجازه رو به زن میده.

حتا میتونید ادعای جنون هم بکنید و اگه ثابت بشه میتونید جدا بشید.

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
شیره تفریحی ؟؟؟!!!!! الانشم معتاده

اره قبلا سالی یبار بود الان دو هفته یبار دیونه شدم تو اوج نداری و بدهکاری میکشه دیگ داغونم

تمام غصه های دنیا را با یک جمله میشود تحمل کرد!!!        خدایا میدانم که میبینی❤️
اره قبلا سالی یبار بود الان دو هفته یبار دیونه شدم تو اوج نداری و بدهکاری میکشه دیگ داغونم

ب خانوادت بگو 

ب خانوادش بگو

اینکه نشد زندگی 

بیان جمش کنن 

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)
قبلا هم اینجوری بوده؟

قبلا شکاک بود الان بهتر شده تقریبا ازادم میرم بیرون تو این چیز بهتر شده 

دست بزن داشت الان نداره

ولی تریاکو  سه سالیه ک ماهی یبار سالی یبار و الان شده دو هفته یبار میکشه