2737
2739
عنوان

هفته ۷ بارداریم .چی بخورم چی نخورم.چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 72 پست
سلام عزیزم عه چه خوب بسلامتی خدا رو شکر خیالت راحت شد من فردا ساعت ۵ نوبت دارم صدای قلبش هم شنیدی؟؟

ممنون اره صدای قلبش را هم شنیدم .خداراشکر 

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
من آخرین پریودم ۳۰ شهریور بود که تا ۴ مهر طول کشید اما من تازه وارد ۸ هفته شدم و شما ۸ هفته و پنج رو ...

عزیزم نگران نباش .منم خیلی نگران بودم و الکی به خودم و بچه استرس دادم.

فردا برو و خبر سلامتش را به منم بگو 

ببین بستگی به لقاح داره ممکنه شما اخرای سیکلت نطفه شکل گرفته باشه 

اصلا نگران نباش 

اروم باش و یاسین بخون 

توکل کن به خدا 

منم خیلی به فکرتم و دعات میکنم

فردا بیا با خبرای خوب ☺️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من آخرین پریودم ۳۰ شهریور بود که تا ۴ مهر طول کشید اما من تازه وارد ۸ هفته شدم و شما ۸ هفته و پنج رو ...

دوباره همون سنو برو ولی اگه دیدی بازم داره اشتباه میگه .یه بار دیگه سنو بهتر برو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
میگم فردا تو سونو بگم میخوام صدای قلبش و منم بشنوم یا خود دکتره میداره بشنوم؟

اره دیگه بگو .خودش باید برات بذاره .ولی تو بگو میذاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دیگه بگو .خودش باید برات بذاره .ولی تو بگو میذاره 

باشه گلم مرسی دل تو دلم نیست تا فردا ساعت ۵ دعا کن برام خیلی دعا کن من هیچ امید و هیچکس و تو زندگیم ندارم جز این بچه ای که داره وجود من رشد میکنه 

2740
باشه گلم مرسی دل تو دلم نیست تا فردا ساعت ۵ دعا کن برام خیلی دعا کن من هیچ امید و هیچکس و تو زندگیم ...

درکت میکنم .منم همین جوری بودم.حتی قبل دکتر از استرس گریم گرفت.ولی نگران نباش.همه چیا بسپار به دست خدا.الهی که دلت را شاد کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درکت میکنم .منم همین جوری بودم.حتی قبل دکتر از استرس گریم گرفت.ولی نگران نباش.همه چیا بسپار به دست خ ...

سلام عزیزم من رفتم سونو خدا رو شکر قلبش تشکیل شده و صدای ضربان قلبش و شنیدم😍😍😍

سلام عزیزم من رفتم سونو خدا رو شکر قلبش تشکیل شده و صدای ضربان قلبش و شنیدم😍😍😍

وای عزیزم خداراشکر .چقدر دلواپست بودم.خداراشکر .الحمدلله.همیشه به شادی .چند وقتت بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم دلم ۸ هفته تمام امروز وارد هفته نهم شدم🤗

ای جونم .تقریبا با همیم .یکی دو روز این ور اون ور .خیلی خوشحال شدم .

شما ویار و بدحالی نداری؟

من خیلی بدن درد و کوفتگی و خستگی و شدیدا معده درد و گاهی سردرد دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40